Slovan vrátil Skaličanom prehru, vedúce Košice nezaváhali

Kosice banska bystrica
Zľava: Vladimír Dolník z Banskej Bystrice a Marek Nagy z Košíc počas hokejového zápasu 42. kola Tipsport extraligy HC´05 Banská Bystrica - HC Košice. Banská Bystrica, 27. január 2012. Foto: SITA/Branislav Račko

BRATISLAVA 27. januára (WEBNOVINY) – Výsledky 42. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže – Tipsport extraligy.

HC’05 Banská Bystrica – HC Košice 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

I. tretina

„Barani“ v tejto sezóne Košičanov ešte nezdolali a ani v piatom meraní síl nezačali najlepšie.

V 7. min domáca obrana zaspala, Marcel Haščák prekorčuľoval takmer cez celú hraciu plochu a situáciu zoči-voči Chorošunovi riešil učebnicovým blafákom – 0:1.

Banskobystričania, vedomí si dôležitosti zápasu, potom zvýšili aktivitu. V 8. min počas presilovky nebezpečne vypálil Grman a Hylák mal na mále.

Domáci išli vytrvalo za vyrovnaním, a to sa im podarilo na začiatku 14. min. Po akcii Hričinu sa puk šťastne odrazil k Nemčekovi a ten zblízka nezaváhal – 1:1.

Ten istý hráč mohol tesne pred prvou sirénou pridať aj druhý gól, to by však nesmel zluftovať pred odkrytou košickou bránkou.

II. tretina

Výmena plexiskla v druhej tretine hokejového zápasu 42. kola Tipsport extraligy HC´05 Banská Bystrica - HC Košice. Banská Bystrica, 27. január 2012. Foto: SITA/Branislav Račko

Urputný hokej pokračoval aj v prostrednej časti.

V 24. min boli domáci blízko k druhému gólu, no pred Hylákom nikto z nich nedokázal skackajúci puk doraziť do siete.

Hneď nato sa po úniku dvoch na jedného ocitol vo veľkej šanci Gron, ale nezakončil dôrazne a Chorošun zasiahol lapačkou.

Hra sa postupne zrýchlila, vyložených šancí však veľa nebolo. Domáci ostreľovali Hyláka najmä počas presiloviek, z tlaku však nedokázali nič vyťažiť.

Kvôli rozbitému plexisklu bola napokon druhá tretina skrátená o minútu a 21 sekúnd a dohrávala sa na začiatku tretej.

III. tretina

Lukáš Hvila z Banskej Bystrice si upravuje čepeľ hokejky počas hokejového zápasu 42. kola Tipsport extraligy HC´05 Banská Bystrica - HC Košice. Banská Bystrica, 27. január 2012. Foto: SITA/Branislav Račko

Bojovný zápas gradoval v poslednej dvadsaťminútovke, začalo sa pritvrdzovať a pribúdalo vylúčených.

Z týchto situácií vyťažili hostia v 47. min počas presilovky sa cez statickú domácu obranu preštrikoval Gron a úspešným blafákom poslal Košice do vedenia.

Domáci potom zapli na ešte vyššie obrátky, v koncovke im však chýbalo šťastie. Najviac v 58. min Kútnemu a potom vo výbornej pozícii zachránil skvelým zásahom Hylák. Šesťdesiattri sekúnd pred koncom duelu domáci odvolali brankára, ich snaha o vyrovnanie však už bola márna.

Milan Staš (tréner B. Bystrice): „Dokázali sme odpovedať na gól súpera. V tomto zápase to bolo o tom, kto urobí viac chýb. Napokon sme ich urobili viac my. Pred druhým gólom Košíc boli tri individuálne chyby, ktoré súper využil. V takýchto vyrovnaných zápasoch by sa to nemalo stávať. Rozhodujú detaily. Chlapcom nemôžem nič vyčítať, azda len lepšiu koncovku, na tom musíme popracovať.“

Miroslav Ihnačák (tréner Košíc): „Súper veľmi dobre bránil, ťažko sa nám presadzovalo. Boli sme veľmi často vylučovaní a ťažko sme sa dostávali do tempa. Keď sme zúžili zostavu na tri útoky, už to bolo lepšie. Strelili sme gól a náskok sme potom ubránili.“

Góly: 14. F. Nemček (T. Hričina, Brňák) – 7. Marcel Haščák (Jenčík), 47. S. Gron (Homer)

Vylúčení: 6:9 na 2 min, navyše: T. Hričina (B. Bystrica) na 10 min za nešp. správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: M. Gašparík – Zvškovec, M.Valach, 1555 divákov

Banská Bystrica: Chorošun – Kubka, M. Grman, Brňák, Cebák, Bambúch, Beňa, Mačkovič, Huba – Kristoffersson, Jokila, Hvila – F. Nemček, Heizer, T. Hričina – Marcinek, Češík, Kútny – Matoušek, J. Petro, Dolník

Košice: Hylák – Homer, J. Tabaček, Šeda, Kolba, Slimák, Martin Chovan, M. Novák, Jokeľ – P. Bartoš, Zálešák, Dravecký – Spilar, S. Gron, Michel Miklík – Marcel Haščák, Pašek, Jenčík – Mlynarovič, Matúš Chovan, M. Nagy

MsHK DOXXbet Žilina – MHC Mountfield Martin 4:3 (1:1, 0:2, 3:0)

I. tretina

Zilina martin

Prvé minúty patrili MHC Mountfield. Hostia mali dvakrát možnosť streliť úvodný gól pri početnej prevahe, to však nevyužili. V 7. min však unikol obrane domácich Zeliska a Martin viedol 1:0.

Žilinčania odpovedali príležitosťou Siváka v tej istej minúte, ale Šimko bol pozorný. Hral sa rýchly hokej, bez výrazných šancí na oboch stranách. V 13. min sa presadila prvá domáca útočná formácia, keď po prihrávke Siváka spomedzi kruhov vyrovnal Richard Huna – 1:1.

Dve minúty pred koncom prvého dejstva sa mohol stav meniť, ale Martinčan Kriška nepremenil samostatný nájazd na žilinského gólmana.

II. tretina

V úvode druhej tretiny boli aktívnejší žilinskí hráči, ktorí mali možnosť ísť do vedenia pri početnej prevahe, ale nestalo sa tak. Rozpútal sa boj o každý kúsok ľadu, súperi si nič nedarovali. Prišla však kuriózna situácia. V 34. min bol vylúčený domáci brankár Laco a následne kapitán Devečka a vzápätí putoval na trestnú lavicu Sivák, ktorí spolu s Drgoňom dostali navyše aj desaťminútové tresty.

Hostia hneď po vhadzovaní využili početnú prevahu piatich na troch na strelenie ďalšieho gólu z hokejky Šišovského, ktorý sa najlepšie zorientoval pred Lacom. Následnú početnú prevahu však hostia nevyužili, ale keď sa vrátil na ľad Sivák, Brcko tretíkrát prestrelil domáceho gólmana – 1:3.

Žilinčania do tretej časti nastúpili s väčšou snahou o skorigovanie výsledku. V 46. min domáci kapitán D. Devečka od modrej čiary trochu zaskočil brankára hostí – 2:3. V 50. min bol vylúčený hosťujúci Sobota a pred brankárom hostí sa najlepšie zorientoval Róbert Huna, ktorý z bezprostrednej blízkosti pohodlne vyrovnal. Žilinčanom po zmazaní dvojgólového manka narástli krídla a prišiel štvrtý gól. Ten dali Žilinčania so šťastím, keď Kudělka pálil od modrej a puk skončil v 53. min za Šimkovým chrbtom – 4:3.

Obe mužstvá ešte mohli meniť stav pri početnej prevahe, ale ani jedno z nich už neskórovalo. Ideálnu šancu na vyrovnanie mal v 60. min Kriška, ktorý však z ľavej strany pálil len do Laca. Martinčanom nepomohla ani záverečná hra bez brankára, a tak Žilina po tretí raz v rade nad týmto súperom zvíťazila.

Milan Jančuška (tréner Žiliny): „Za stavu 1:1 to bol vyrovnaný zápas. My sme do druhej tretiny vstúpili nešťastne, po hlúpych fauloch sme boli viackrát vylúčení a hrali v oslabení aj o dvoch hráčov. Martin bol v tom momente lepší, mohol viesť aj vyšším rozdielom. Vydarila sa nám tretia tretina, za čo chcem pochváliť hráčov, že ju zvládli po taktickej stránke. Som rád, že sa nám podarilo získať tri body.“

Ladislav Spišiak (tréner Martina): „Do Žiliny sme pricestovali so snahou získať aspoň bod. Zápas sme mali dobre rozohratý, v úvodných piatich minútach sme dostali súpera pod tlak a išli sme do vedenia. Druhá tretina nám dokonale vyšla. Následne sa zdalo, že máme problémy v obrane, keď pri vylúčení Drgoňa sme prakticky hrali na troch-štyroch obrancov, čo nás stalo veľa síl. V závere naše obranné rady už šliapali vodu, čo Žilina využila na strelenie rozhodujúceho gólu.“

Góly: 13. Richard Huna (P. Sivák, D. Devečka), 46. D. Devečka (D. Kudělka), 51. Róbert Huna (D. Kudělka, P. Sivák), 53. D. Kudělka (Richard Huna) – 7. Zeliska (J. Cíger), 36. Šišovský (L. Kozák, M. Výborný), 38. Brcko (Kriška)

Vylúčení: 6:8 na 2 min, navyše: 35. P. Sivák na 10 min za nešp. správanie – 35. Drgoň na 10 min za nešp. správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga – Bogdaň, J. Tvrdoň, 1697 divákov

Žilina: M. Laco – D. Devečka, Kudělka, T. Staňo, Dlouhý, Ďurkech, Krčula – P. Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, V. Nemec, Stupka – M. Drevenák, Troliga, Smotrila – T. Sýkora, Jarab, J. Kubiš

Martin: M. Šimko – Matejka, Drgoň, L. Kozák, M. Výborný, Škumát, Brcko, Vartovník, Mocek – J. Markovič, Galamboš, Michal Važan – Kriška, V. Škoda, Šišovský – Macejka, Murček, Miroslav Ižvolt – J. Cíger, Zeliska, M. Sobota

HK AutoFinance Poprad – HK Nitra 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

I.tretina

Bez názvu

Úvod duelu poznamenala séria nepresností na obidvoch stranách. Prvú šancu mal až po piatich minútach Kovačevič, po ktorého nahodení do priestoru bránky bol ešte v nádejnejšej pozícii Vaic.

Skóre otvorili hostia, keď v 9. min Šimonovič nestačil sklopiť betóny a Tománek skóroval – 0:1. Vyrovnanie mal na hokejke Takáč, štyri minúty pred prvou sirénou však netrafil odkrytú bránku Nitranov.

II. tretina

Popradčania sa nevedeli dostať do rytmu ani v prostrednej časti. V 25. min Balán napálil puk pred Šimbocha a len len, že sa neodrazil od Gurčíka až do siete. Nasledovala presilová hra a Michal Chovan namieril iba do nitrianskeho gólmana. Keď sa v polovici stretnutia pomedzi domácich bekov znovu preštrikoval Tománek a okabátil Šimonoviča, popradský zimný štadión pokrikom volal po nasadení Melicherčíka. Domáci však zakrátko dokázali odpovedať, Kovačevič nabil Michalovi Chovanovi a po šťastnom odraze bolo 1:2. V 37. min bol v šancí skúsený Kroták, pridlho však špekuloval a dobrú pozíciu premárnil. Poprad potom nevyrovnal ani v 25-sekundovej početnej výhode o dvoch mužov. Najmä vďaka dobrému výkonu brankára hostí Šimbocha odchádzali zverenci domáceho kouča Ladislava Svozila do kabín s jednogólovým mankom.

Poprad sa trápil i v tretej časti. Domácim nešla kombinácia, nevychádzal prechod do stredného pásma a ani jedna z pätiek si nedokázala vypracovať územnú prevahu. V 44. min znovu udreli hokejisti spod Zobora, keď Garip Saliji v 44. min namieril presne do horného rohu – 1:3. Popradčania strelili kontaktný gól, po peknej akcii Balán prihral Vaicovi a znovu to bolo len o gól. S pribúdajúcim časom sa stupňovalo úsilie „kamzíkov“, v presilovke len tesne minul od modrej čiary Kroták. Popradčania v záverečnej päťminútovke dvakrát v krátkom slede faulovali a museli sa brániť dvojnásobnej presile. Záver už domáci nezvládli, keď inkasovali od Hamráka. Gól Tavželja od modrej čiary šesť sekúnd pred záverom už nič nezmenil na prehre Popradu.

Róbert Spišák (tréner Popradu): „Nemôžem byť spokojný vôbec s ničím. Nepredviedli sme to, čo nás zdobilo v predchádzajúcich stretnutiach. Osobná statočnosť, dôraz v súbojoch, v týchto činnostiach sme absolútne prepadávali. Pri koncovke zasa chýbala zdravá agresivita.“

Karol Kolečáni (tréner Nitry): „Odohrali sme taktický a disciplinovaný zápas, v ktorom chlapci splnili to, čo sme si predsavzali. Vedeli sme, že Poprad má šikovných útočníkov, ktorí ak dostanú priestor, vedia podržať puk a vytvoriť si šance. Snažili sme sa najmä prehusťovať stredné pásmo, čo nám úspešne vychádzalo. Sme spokojní.“

Góly: 31. Michal Chovan (Kovačevič, Vaic), 49. Vaic (Balán), 60. Tavželj (P. Svitana, Kovačevič) – 9. R. Tománek (Martin Segľa), 30. R. Tománek, 44. G. Saliji (Hamrák, Ďurák), 60. Hamrák (G. Saliji)

Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Višňovský – Gajan, Milan Grečko, 1368 divákov

Poprad: Šimonovič – Pentikäinen, R. Suchý, Tavželj, Kovačevič, Fabian, Jáchym, Malina, D. Kramár – M. Chovan, S. Takáč, Kuľha – P. Svitana, Balán, Vaic – Škovira, A. Kroták, Homa – P. Gapa, Ištoci, Wesselényi

Nitra: Šimboch – Rais, Ďurák, Vosátko, Ordzovenský, Gurčík, K. Grman, M. Bača, Hrudík – G. Saliji, Hamrák, T. Hrnka – H. Ručkay, Martin Segľa, R. Tománek – T. Radulay, Bene, M. Mašlonka – Šumichrast, Káčer, L. Klíma

HKm Zvolen – Dukla Trenčín 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 2:1 – 0:0, 0:1)

I. tretina

Trenčín - Zvolen
Hráči Dukly Trenčín sa tešia z gólu počas 33. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín - HKM Zvolen. Trenčín, 28. december 2011. Foto: SITA/Tomáš Somr

Obidva tímy začali s chuťou, ale bez šancí. Zaujala až strela Škvaridla v presilovke v 7. min z ľavého kruhu. Na opačnej strane sa v 12. min prezentoval Fabuš, položil si na ľad dvoch domácich hráčov, ale ošemetný puk za Škrečka neputoval. O niekoľko sekúnd pohrozil aj zvolenský Síkela strelou po ľade, Kováč puk vyrazil hokejkou.

Z gólu sa tešili domáci hokejisti v 19. min. Leskovjanský poslal puk na bránku, tečoval ho Vantroba, ale rozhodca gól neuznal pre postavenie zvolenského hráča v bránkovisku. Navyše sa gólman Dukly Kováč zranil, bola tam krv, a tak ho musel zastúpiť Hiadlovský.

II. tretina

Po ošetrení Kováč nastúpil medzi žrde od začiatku druhej tretiny. V 23. min však neudržal ľahký puk, čo takmer využil Martin Ďaloga. Dominovali však hostia, v 29. min Gabriš mieril do bočnej časti pravej žŕdky a o dve minúty neskôr v páde nebezpečne zakončoval Kopecký, no netrafil bránku. Vyšlo to až v 35. min Tyborovi. V hre štyroch proti štyrom sa prezentoval individuálnou technikou, z ľavej strany prešiel do stredu a bekhendom zakončil pomedzi betóny Škrečka – 0:1. O minútu neskôr sa dostal pred zvolenskú bránku rýchly Filo, ale puk z jeho hokejky išiel tesne vedľa žrde.

III. tretina, predĺženie a samostatné nájazdy

Nástup do tretej tretiny vyšiel lepšie Zvolenčanom. V 43. min Brabenec prešiel spoza bránky pred Kováča do voľného priestoru a puk poslal efektne pod hornú žŕdku – 1:1. Trenčanov mohol dostať do vedenia v 47. min Tvrdoň, ale zoči-voči Škrečkovi neuspel. Na opačnej strane sa nepresadil pred Kováčom Škvaridlo.

Diváci sa tešili z gólu v 52. min, keď si Trenčania nerozumeli v rozohrávke, puk od mantinelu putoval na voľného Baláža a ten spoza ľavého kruhu strelou bez prípravy vymietol ľavý roh Kováčovej svätyne – 2:1. Hostia sa pokúšali o vyrovnanie a podarilo sa im to v 57. min. Mikula vystrelil, ľahký puk Škrečko neudržal, pri ľavej žrdi sa najlepšie zorientoval Gašparovič a dostal ho za bránkovú čiaru – 2:2. Tri body však mohli zostať pod Pustým hradom, ak by dvanásť sekúnd pred klaksónom voľný Baláž zblízka na dvakrát prekonal Kováča.

V predĺžení mali šance obidva tímy, ale rozhodlo sa až v samostatných nájazdoch. Na Otčenášov gól odpovedali Tybor a Gašparovič, a tak Trenčania napokon uchmatli domácim dva body.

Vladimír Klinga (asistent trénera Zvolena): „Veľmi sme si pripustili, že hráme šesťbodový zápas. Nezačali sme dobre, ale v podstate počas celého duelu sme hrali v akomsi kŕči. Viazla nám súčinnosť vpredu i vzadu. Hráči, ktorí nastúpili po dlhšom výpadku, prejavili snahu, ale chýbala nám ľahkosť. Aj preto sme tento zápas prehrali.“

Róbert Kaláber (tréner Trenčína): „Dnešný zápas mal dobrú úroveň, aj keď začiatok bol poznačený viacerými vylúčeniami. Hralo sa veľmi málo v rovnovážnom stave. V druhej tretine sme sa ujali vedenia a mali sme šance, ale využili sme len jednu, čo nás v tretej tretine veľmi mrzelo. Súper totiž dokázal nepriaznivý stav otočiť a mali sme čo robiť, aby sme vyrovnali. V nájazdoch sa konečne usmialo na nás šťastie, sme radi za dva body. Chalanom ďakujem za vôľu a túžbu po víťazstve.“

Góly: 43. Brabenec (Škvaridlo), 52. V. Baláž – 35. Tybor (Gabriš, J. Gašparovič), 57. J. Gašparovič (O. Mikula, R. Tvrdoň), rozhodujúci sam. nájazd premenil J. Gašparovič

Vylúčení: 4:4 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Müllner – Bundil, Milan Novák, 1483 divákov

Zvolen: Škrečko – J. Mucha, Juraško, M. Vantroba, Marek Ďaloga, L. Pokovič, Hraško, Zošiak, Šiška – Leskovjanský, L. Jurík, V. Baláž – Marek Slovák, Brabenec, Škvaridlo – Otčenáš, Síkela, Trochta – Martin Ďaloga, Ihnaťo, M. Jurík

Trenčín: V. Kováč (19. T. Hiadlovský) – Hlubuček, Vizváry, E. Bednár, Gabriš, M. Biro, Habšuda, Štindl, Nechala – P. Fabuš, Sojčík, Pardavý – O. Mikula, R. Tvrdoň, J. Gašparovič – Melichárek, A. Šťastný, Tybor – Jakúbek, P. Kopecký, M. Filo

HC Slovan Bratislava – HK 36 Skalica 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

I. tretina

Skalica slovan
Jozef Balej z HC Slovan Bratislava sa teší po štvrtom góle v zápase 6. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi HK 36 Skalica - HC Slovan Bratislava. Skalica, 30. september 2011. Foto: SITA

Po úvodnom slávnostnom vhadzovaní, ktoré obstaral slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko, videlo viac ako 10 000 divákov svižný hokej. Už v 2. min sa Kutálek predral cez troch brániacich hráčov, ale puk z jeho hokejky skončil na betóne brankára Konráda. V 4. min urobili domáci chybu v rozohrávke, Višňovský našiel pred bránkou voľného Lušňáka, a ten bez väčších problémov otvoril skóre stretnutia – 0:1.

O 12 sekúnd neskôr viedla Skalica už dvojgólovým rozdielom: Holovič vymietol ľavý horný roh Konrádovej bránky a nový tréner Slovana Jan Neliba si vybral oddychový čas. Tri minúty na to našiel v presilovke Bartánus voľného Ďatelinku a ten spomedzi kruhov prestrelil Tomeka – 1:2. Za Slovan vyrovnal v 13. min rovnako v presilovej hre Šatan, keď dorazil puk pri ľavej žŕdke skalickej bránky. V záverečných minútach úvodného dejstva musel Konrád riešiť niekoľko spletitých situácií, ale poradil si s nimi.

II. tretina

Aj v druhej tretine pokračoval rušný hokej s množstvom šancí na oboch stranách. V 30. min poslal hostí do vedenia obranca Vyrúbalík, ktorý v početnej výhode prestrelil od modrej čiary všetko, čo mu stálo v ceste. Skaličania následne nevyužili 102-sekundovú presilovku o dvoch korčuliarov, čo v 38. min potrestal vyrovnávajúcim gólom ďalší zadák Štajnoch.

V tretej tretine pokračoval atraktívny hokej vo vynikajúcej atmosfére. V 46. min sa ocitol vo veľkej šanci Ďatelinka, ale v rozhodujúcom momente neudržal rovnováhu. Skaličania si pri vylúčení Štajnocha vytvorili obrovský tlak, ale Konrád neinkasoval. Rozhodnutie priniesol gól Kukumberga v 56. min. Šatan po ľavej strane vnikol do útočného pásma, jeho strelu Tomek vyrazil iba pred seba a center prvého útoku „belasých“ poslal puk popri ležiacom skalickom gólmanovi do bránky – 4:3. Skóre sa nezmenilo už ani v záverečnej hre bez brankára v podaní Skaličanov.

Ján Neliba (tréner Slovana): „Mám za sebou ťažkú premiéru, veď v 4. min sme prehrávali 0:2. Tím však ukázal charakter, dôležité bolo prežiť oslabenie o dvoch hráčov. Chlapci zabojovali a duel dotiahli do víťazného konca.“

Peter Oremus (tréner Skalice): „Bol to veľmi kvalitný zápas. Rozhodnutie priniesla chyba obrancu. Niečo si povieme, že budeme dôsledne brániť, a obranca sa vyberie neviem kam. Mali sme však dať viac gólov.“

Góly: 7. I. Ďatelinka (M. Bartánus, D. Buc), 13. Šatan (M. Bakoš, I. Ďatelinka), 38. Štajnoch (L. Hudáček), 56. Kukumberg (Šatan, Jerofejevs) – 4. Lušňák (T. Višňovský), 4. Holovič (Šátek, Jaborník), 30. Vyrúbalík (Šmach)

Vylúčení: 9:5 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Romaško (Rus.), D. Konc – M. Orolín, P. Stano, 10 027 divákov

Slovan: Konrád – Dobroň, Švarný, P. Frühauf, I. Ďatelinka, Štajnoch, Jerofejevs, Trška, Jass – Šatan, Kukumberg, Bulík – M. Bartánus, Lipiansky, L. Hudáček – A. Kudrna, Preisinger, M. Bakoš – D. Buc, M. Macho, D. Skokan

Skalica: T. Tomek – Vyrúbalík, Šmach, Jankovič, Kloz, Magušin, Gula, Jaborník, M. Srnec – Pálffy, R. Školiak, Obdržálek – J. Hruška, Lušňák, T. Višňovský – Kutálek, Holovič, Šátek – T. Mikúš, Klejna, R. Konečný

Tabuľka slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2011/2012 po piatkových stretnutiach 42. kola:

HK Orange 20 10 0 0 1 0 0 9 15:41 2

Poznámka: (počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body)

Viac k osobe Marcel HaščákMarek ĎalogaMichal ChovanMichel MiklíkMilan NovákRichard HunaRóbert HunaŠtefan Svitko