Slovan zvládol druhé pohárové vystúpenie počas jedného týždňa, na Orave vyhral hladko 7:0

Fortuna liga, ŠK Slovan Bratislava, Nono Villar, Moha, Alexandar Čavrič
Zľava: Futbalisti ŠK Slovan Bratislava Nono Villar, Moha a Alexandar Čavrič Foto: archívne, SITA/Braňo Bibel.

Futbalisti Slovana Bratislava postúpili do štvrtého kola Slovnaft Cupu 2019/20. V sobotňajšom dueli tretieho kola slovenskej pohárovej súťaže zdolali piatoligovú Oravskú Porubu presvedčivo 7:0.

Dvakrát sa zapísali do streleckej listiny Dejan Dražič s Mohom, po jednom presnom zásahu pridali Adam Matoš, Nono a Aleksandar Čavrič. V ďalšej fáze pohára nastúpia „belasí“ proti Bardejovu a v prípade víťazstva ich bude čakať v osemfinále MŠK Žilina.

Hráči Slovana zvládli druhé pohárové vystúpenie počas jedného týždňa. V stredu triumfovali na ihrisku Liptovskej Štiavnice pohodlne 4:0 po hetriku Dražiča a jednom góle Nona. V sobotu na Orave taktiež kontrolovali priebeh stretnutia.

Po jedenástich minútach otvoril skóre stretnutia Dražič a do prestávky sa k nemu ešte dvakrát pridal marocký krídelník Moha. Krátko po zmene strán prekonal domáceho brankára Nono, o pár sekúnd sa to opäť podarilo Dražičovi. V 68. minúte skóroval aj striedajúci mladík Matoš, na ktorého v závere nadviazal Čavrič.