Slovenka bodovala vo svete, je novou Miss Bikini Universe

Bez názvu
Foto: Facebook

Víťazkou prestížnej medzinárodnej súťaže Miss Bikini Universe 2013, ktorá sa konala uplynulý víkend v čínskom meste Taining, je Slovenka Miriam Mattová. Úspešná 21-ročná modelka si prvenstvo vybojovala spomedzi 50 súťažiacich z celého sveta.

Bez názvu
Foto: www.china.org.cn

Druhé miesto obsadila finalistka z Kazachstanu a na tretej priečke sa umiestnila súťažiaca z Portugalska.

„Bola som veľmi prekvapená z víťazstva, keďže konkurencia bola silná,“ uviedla Miriam pre portál Webnoviny.sk.

„Tri týždne príprav na finále boli náročné. Presúvali sme sa každý druhý či tretí deň, precestovala som tak celú Čínu,“ dodala modelka, ktorú na súťaž upozornila modelingová agentúra Flash.

Na slávnostnom finále popri ďalších súťažných disciplínach mladá Bratislavčanka predviedla aj slovenský kroj, ktorý pre ňu navrhla módna návrhárka Jana Gavalcová.

Miriam sa ešte stále nachádza v Číne, kde na ňu čakajú pracovné povinnosti. „Dnes som desať hodín točila reklamu, o pár hodín vstávam na fotenie,“ prezradila Miriam, ktorá má na súťaž tie najlepšie spomienky. „Mala som okolo seba skvelé súťažiace, na ktoré som sa mohla vždy spoľahnúť,“ dodala víťazka Miss Bikini Universe 2013.

Miriam Mattová
Foto: Archív M.M.

Miriam Mattová nie je na prehliadkových mólach žiadnym nováčikom. Študentka Vysokej školy manažmentu v Bratislave sa modelingu venuje už od svojich 15-tich rokov. Uplynulý rok sa, v tom čase ešte ako brunetka, prebojovala aj do finále súťaže krásy Miss Slovensko 2012.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom