Slovenka Viktória Morvayová postúpila v štvorhre junioriek do osemfinále Australian Open

Australian open

MELBOURNE 22. januára (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Viktória Morvayová a Slovinka Nika Radišičová zvíťazili za 53 minút 1:6, 6:2, 10:3 (zápasový tajbrejk) nad rovnako nenasadenou česko-poľskou dvojicou Karolína Beránková, Ania Hertelová v pondelňajšom stretnutí 1. kola štvorhry junioriek na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (15. – 28. januára, tvrdý povrch Plexicushion, celková dotácia 55 miliónov AUD). Víťazky zatiaľ nepoznajú svoje súperky v ďalšej fáze turnaja.

Australian Open – 1. kolo

• štvorhra junioriek:

Viktória Morvayová, Nika Radišičová (SR/Slovin.) – Karolína Beránková, Ania Hertelová (ČR/Poľ.) 1:6, 6:2, 10:3 (zápasový tajbrejk) za 53 minút