Slovenky prezradili, ktoré celebrity by vzali na pivo

Pivo
Foto: ilustračné, Thinkstock

BRATISLAVA 12. februára (WEBNOVINY) – Slovenské ženy by si pivo vychutnali najlepšie v spoločnosti prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku či moderátorky Adely Banášovej. Vyplýva to z výsledkov prieskumu, ktorý vlani na vzorke 500 slovenských žien starších ako 18 rokov realizovalo Slovenské združenie výrobcov piva a sladu. Prieskum s názvom Vzťah slovenských žien nad 18 rokov k pivu ako nápoju uskutočňovali formou kvantitatívneho štandardizovaného opytovania.

Ďalšími známymi slovenskými osobnosťami, ktoré by Slovenky rady pozvali na pivo sú herec Ján Koleník, hudobník Marián Čekovský či herečka Petra Polnišová. Zo svetových celebrít zase medzi opýtanými bodovali herečky Julia Roberts a Angelina Jolie. Ak by si respondentky mali vybrať zo známych mužov, pri pive by ich najviac potešila spoločnosť amerických hercov Brada Pitta, Georgea Clooneyho alebo Leonarda DiCapria.

Z prieskumu ďalej vyplýva, že Slovenkám vôbec neprekáža, ak si v ich spoločnosti partner objedná pivo, pretože mnohé si ho rady dajú spolu s ním. Potvrdilo to až 82,9 percenta opýtaných žien.

Informácie agentúre SITA poskytla Danica Polčíková Rebrová z 1st Class Agency.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieJán KoleníkJulia RobertsMarián ČekovskýPetra Polnišová