Slovenská „dvadsaťjednotka“ už pozná program prípravných zápasov proti Grécku a Nórsku

Slovensko - Severné Írsko
Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov Foto: ilustračné, SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA 3. februára (WebNoviny.sk) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov už pozná presný program marcových medzištátnych prípravných stretnutí proti rovesníkom z Grécka a nórskej „dvadsiatke“.

Ako referuje oficiálna stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ), hráči trénera Adriána Guľu nastúpia proti mužstvu z Peloponézskeho polostrova 22. marca v Žiline. Proti tímu Nórska do 20 rokov sa predstavia 26. marca v Dunajskej Strede.

„Tešíme sa na to, že sa predstavíme doma a na marcový asociačný termín sme preferovali práve domáce prostredie. Chceli sme, aby nás opäť po niekoľkých mesiacoch mohli vidieť fanúšikovia,“ povedal pre web SFZ tréner slovenskej „dvadsaťjednotky“ Adrián Guľa.

Pri organizácii zápasov sa muselo prihliadať aj na niektoré požiadavky súperov. „S Grékmi sme sa dohodli bez problémov, Nóri si však zažiadali, že chcú hrať na prírodnom ihrisku. Pre nich je to už príprava na MS dvadsaťročných, ktoré organizuje Poľsko. Preto chceli, aby sa hralo čo na najpodobnejších podmienkach ako v usporiadateľskej krajine,“ doplnil Guľa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adrián Guľa