Slovenská dvadsiatka prekvapila na ľade v Nových Zámkoch, získala prvé tri body

HC Nové Zámky

NOVÉ ZÁMKY 14. septembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti slovenskej dvadsiatky zvíťazili v stretnutí 3. kola Tipsport extraligy na ľade Nových Zámkov 5:3. Prvýkrát v novom ročníku najvyššej slovenskej súťaže bodovali naplno.

O ich triumfe rozhodla prostredná časť druhej tretiny, keď mladíci dokázali v priebehu štyroch minút tromi gólmi ujsť svojmu súperovi z nerozhodného stavu 1:1 na 4:1.

Tipsport liga 2017/2018:

HC Nové Zámky – HK Orange 20 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Góly: 9. D. Rehák (Dubec), 33. Prapavessis (Š. Novotný, Salija), 55. Zbořil (Kovačevič, Plášil) – 15. Šmída (Dlapka, Marcinek), 28. V. Vybiral (Čacho, Zeleňák), 31. Marcinek (Hílek), 32. Vašaš (Čacho), 60. N. Jaško (Mesaroš)
Vylúčení: 5:4, presilovky 1:0, oslabenia 0:0, rozhodovali: Goga, J. Konc – Synek, Výleta, 623 divákov

Nové Zámky: Romančík (31. V. Kováč) – Kovačevič, Plášil, Prapavessis, Salija, Martin Chovan, Deyl, Hain, Roupec – Schultz, R. Špirko, R. Varga – Zbořil, Š. Novotný, Surovka – Tibenský, Dubinin, Lantoši – B. Fábry, D. Rehák, Dubec
HK Orange 20: Durný – Forrai, Hílek, Zeleňák, Švarc, Dlapka, Matejovič, Krempaský, Kuna – Mesaroš, Kundrik, N. Jaško – Vašaš, Čacho, V. Vybiral – Marcinek, Šmída, Smolka – Václav, Bjalončík, Múčka