Slovenská hokejová '17' pohorela, Kanada ju rozprášila

Kanaďania zdolali Slovákov hladko 6:0
Slováci sa v zápase proti mladým javorovým listom nedokázali presadiť. Kaňaďania ovládli hru už počas prvej polovice úvodnej tretiny, keď v slovenskej bránke skončili štyri ich góly. Foto: SITA/AP

LAMBTON SHORES 3. novembra (WEBNOVINY) – Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov prehrala vo svojom úvodnom vystúpení v B-skupine na turnaji World U17 Hockey Challenge v Lambton Shores s červeným výberom Kanady hladko 0:6.

Mladé javorové listy strelili v prvej polovici úvodnej tretiny štyri góly a potom už len kontrolovali hru. Slováci sa nevedeli presadiť proti ich pozornej obrane, brankárovi Dylanovi Wellsovi stačilo na nulu len štrnásť zákrokov. Slovákov čaká ďalší zápas v pondelok, keď nastúpia proti USA.