Anthony Martial, Luke Mulholland
1
Stredopoliar tímu Real Salt Lake Luke Mulholland (19) sleduje, ako si Anthony Martial spracováva loptu počas prípravného zápasu, v ktorom "červení diabli" zvíťazili 2:1. Sandy, 17. júl 2017. Foto: SITA/AP.
18. 07. 2017 8:12 Futbal od Webnoviny.skSITA Diskusia

SALT LAKE CITY 18. júla (WebNoviny.sk) – Mužstvo americkej profesionálnej futbalovej súťaže (MLS) Real Salt Lake v základnej zostave so Slovákom Albertom Rusnákom podľahlo v prípravnom zápase účastníkovi anglickej Premier League Manchestru United 1:2.

Salt Lake City sa ujal vedenia v 20. min zásluhou Luisa Silvu – 1:0. Hráči Manchestru zápas ešte do prestávky otočili. V 29. minúte vyrovnal Henrich Mchitarjan – 1:1.

Konečný výsledok stanovila nová akvizícia United z Evertonu Romelu Lukaku v 38. minúte stanovil konečný výsledok – 1:2. Bol to jeho prvý gól v novom drese.

Domáci v 32. minúte vystriedali kompletnú jedenástku, z ihriska šiel dolu aj Rusnák. Hostia dohrávali s desiatimi hráčmi, keď v v 68. minúte vylúčil rozhodca Antonia Valenciu.