Róbert Mak v drese gréckeho klubu PAOK Solún. Foto: facebook.com/PAOKFOOTBALL
5. februára 2018 ŠportFutbal od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Slovenský futbalista Mak pripravoval góly pri víťazstve PAOK Solún, je na čele gréckej ligy

SOLÚN 5. februára (WebNoviny.sk) – Futbalový tím PAOK Solún vyhral v nedeľňajšom zápase 20. kola gréckej ligy v základnej zostave so slovenským reprezentantom Róbertom Makom na trávniku Gianniny 3:1 a na čele tabuľky má pred druhým AEK Atény dvojbodový náskok.

„Začali sme veľmi dobre. Ujali sme sa vedenia už na konci prvej desaťminútovky,“ povedal pre svoj oficiálny web 26-ročný bratislavský rodák Mak, ktorého center predchádzal gólu.

„Aj naďalej sme boli pánmi na ihrisku a na prestávku sme išli s trojgólovým vedením. V prvej štyridsaťpäťminútovke sme hrali naozaj parádne, domácich sme k ničomu nepustili,“ pokračoval slovenský futbalista, ktorý prihral Aleksandrovi Prijovičovi na tretí gól hostí.

V prvom polčase boli strely na bránku v pomere 1:10. Aj po zmene strán mali hostia viac z hry. „Mohli sme pridať aj ďalšie góly,“ poznamenal Mak, ktorý v nedeľu absolvoval 75. duel v gréckej lige. „Poďakovanie patrí našim fanúšikom, ktorí cestovali dlhé hodiny na zápas a pomohli nám k zisku troch bodov,“ uzavrel slovenský hráč.

Róbert Mak odohral svoj 100. súťažný zápas v drese gréckeho PAOK Solún Video: Róbert Mak gólom prispel k víťazstvu PAOK Solún na ihrisku Xanthi