Slovenský futbalový zväz vracia peniaze za vstupenky na zápas Slovenska a Dánska

Futbal: Slovensko - Dánsko
Slovenský futbalista Juraj Kucka v súboji s Dánom Simonom Vollesenom počas medzištátneho zápasu. Foto: archívne, SITA/AP.

BRATISLAVA 10. septembra (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový zväz (SFZ) zareagoval na informáciu zo strany Dánskej futbalovej únie (DBU), že na minulotýždňový medzištátny prípravný zápas v Trnave Slovensko – Dánsko (hralo sa v stredu 5. septembra – výsledok 3:0) nepricestuje pre spor s jej hráčmi v najsilnejšom zložení tým, že fanúšikom umožnil vstup na štadión za symbolické jedno euro.

Fanúšikom, ktorí si vstupenky kúpili za pôvodnú cenu, vráti SFZ peniaze nasledujúcim spôsobom:

1. Vrátená suma za zakúpené lístky sa bude vyplácať nasledovne:
Suma za vstupenky 1. kategórie – 25 eur (pôvodná cena 26 eur)
Suma za vstupenky 2. kategórie – 15 eur (pôvodná cena 16 eur)

2. Vstupenky zakúpené online prostredníctvom internetového predajcu MAXITICKET alebo TICKETMEDIA:
– vstupné za vstupenky zakúpené online, pri ktorých sa použila kreditná alebo bankomatová karta, bude vrátené na danú platobnú kartu (všetky informácie ohľadom platobných kariet bude preverené predajcami MAXITICKET a TICKETMEDIA v spolupráci s danou bankou, ktorá prijala danú platbu)
– vrátenie vstupného sa uskutoční v najbližšom čase, resp. hneď ako budú skompletizované všetky potrebné údaje na vrátenie vstupného majiteľovi vstupenky, resp. kupujúcemu
– v prípade, že vstupné nebolo vrátené na danú platobnú kartu v priebehu jedného mesiaca od 10. septembra 2018, treba kontaktovať SFZ, a to e-mailom na adresu vstupenky@futbalsfz.sk a žiadosť sa preverí

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie SFZ Slovenský futbalový zväz