Adam Nemec
Slovenský útočník Adam Nemec vľavo a ukrajinský Yaroslav Rakitskiy. Foto: archívne, SITA/AP
27. 10. 2018 20:27 FutbalCyprusFutbal z lokality Cyprus od Webnoviny.skSITA Diskusia

Slovenský útočník Adam Nemec režíroval dvoma gólmi prvé víťazstvo Pafosu v sezóne

NIKÓZIA 27. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentačný útočník Adam Nemec strelil dva góly za Pafos a pomohol mu k víťazstvu 4:2 na ihrisku Omonie Nikózia v sobotňajšom zápase 7. kola najvyššej cyperskej futbalovej súťaže.

V 61. min vyrovnal na 2:2 a o dve minúty premenil aj penaltu a postaral sa tak o víťazný zásah pre svoje družstvo. Pre západocyperský tím to bol iba prvý trojbodový zápis v sezóne.

Najvyššia cyperská futbalová súťaž – 7. kolo:

Omonia Nikózia – Pafos 2:4 (1:0)
Adam Nemec hral do 75. min, v 61. a 63. min dal gól (druhý z pok. kopu)

Video: Liverpool hladko zdolal Cardiff, Dúbravka s čistým kontom uhral Newcastlu bezgólovú remízu Žilina si bez komplikácií poradila s Nitrou a Slovan Bratislava pokračuje v sérii výhier

NASA preveruje údajný prvý zločin vo vesmíre, astronautka sa prihlásila do bankového účtu manželky Aktualizované: Na celom Slovensku hrozia búrky, pre dva okresy je vydaná aj vyššia výstraha Aktualizované: Slovenská K4 získala bronz na svetovom šampionáte a vybojovala aj olympijské miestenku Video: Spochybňovanie SNP nie je podľa premiéra Pellegriniho vôbec namieste Priemerný zamestnanec na Slovensku potreboval na zaplatenie daní odpracovať viac ako 228 dní Novomanželia zomreli niekoľko minút po svadbe, ich auto sa po zrážke s nákladiakom prevrátilo