Smart TV Upgrader: Vylepšite si svoj televízor

Smart
Foto: LG

BRATISLAVA 18. októbra (WEBNOVINY) – LG ST600 Smart TV Upgrader sa jednoducho pripojí HDMI káblom k televízoru a káblom k internetu alebo bezdrôtovo k wi-fi. Následne zvládne prehrávať všetky multimédiá zo siete, z počítača, alebo externého disku, pripojeného cez USB rozhranie. Je to praktické zariadenie pre tých užívateľov, ktorí majú moderný televízor, ktorý ale nie je vybavený pokročilými funkciami, ako je sieťové prehrávanie fotografií a streamovanie filmov alebo hudby. Technologickou novinkou je podpora wi-fi Direct, čo je štandard, ktorý čoskoro nahradí Bluetooth.

Výhodou oproti konkurenčným riešeniam je podpora LG Apps. Tak ako si sťahujete aplikácie do svojho chytrého telefónu, tak si možno sťahovať aplikácie aj do LG ST600. Priamo v menu je obchod s aplikáciami, z ktorého sa dajú sťahovať rôzne widgety, informácie o počasí, hry, správy a ďalšie rozširujúce aplikácie.

V základnej výbave je aj jednoduchý webový prehliadač, takže priamo na televízore možno surfovať. Ovládanie je veľmi jednoduché aj vďaka „touchpadu“ na diaľkovom ovládači. Cena zariadenia sa pohybuje tesne pod hranicou 120 eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie LG