Smart View: Presuňte obraz z vášho TV na displej mobilu

Smart View
Foto: Samsung

BRATISLAVA 17. júna (WEBNOVINY) – Samsung predstavil novú aplikáciu Smart View, vďaka ktorej môžu majitelia inteligentného telefónu Samsung Galaxy S II sledovať na jeho displeji napríklad práve vysielaný program, film či fotografie zobrazené na televízore Samsung Smart TV.

Takže ak počas filmu dostanete neodolateľnú chuť na niečo malé, môžete kľudne odísť do kuchyne a pripraviť si to, stačí si film „preniesť“ do svojho mobilu Galaxy S II. Samozrejme, súčasne ho môžu ostatní aj naďalej sledovať na televíznej obrazovke. A nielen to – dieťa sa vo svojej izbe môže dokonca pozerať obľúbený film spustený z Blu-ray prehrávača pripojeného k Samsung Smart TV, aj keď rodič v obývačke práve sleduje na obrazovke televízne noviny. Okrem toho, aplikácia zmení mobil na diaľkový ovládač, pomocou ktorého možno dokonca jednoducho zadávať texty vďaka virtuálnej QWERTY klávesnici alebo ovládať hry joystickom.

Smart View
Foto: Samsung

Samsung bude aplikáciu Samsung Smart View ďalej aktualizovať o ďalšie funkcie vzdialeného ovládania vytvorené pre Smart TV, aby podporil zákazníkov v používaní unikátnych vlastností inteligentných televízorov Smart mnohými rozmanitými spôsobmi. V najbližšej dobe bude aplikácia Smart View rozšírená o funkciu Televízny program, vďaka ktorej budú môcť používatelia vyhľadávať informácie o televíznych programoch pomocou displeja svojho inteligentného mobilného telefónu.

S novou aplikáciou Samsung Smart View, ktorá je teraz dostupná zadarmo v obchode Android Market, je možné v súčasnosti prepojiť inteligentný telefón Samsung Galaxy S II a televízory Samsung Smart TV od radu D7000 vyššie. V júli bude možné aplikáciou prepojiť aj prehrávač Galaxy Player (YP-GB70) a neskôr v tomto roku ju budú môcť využívať aj majitelia inteligentných telefónov Samsung Galaxy S a tabletu Samsung Galaxy Tab, ktorí aplikáciu nájdu v internetovom obchode SamsungApps.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung