Smer podľa Tomáša môže trpieť únavou materiálu

Erik Tomáš
Poslanec parlamentu za stranu Smer-SD Erik Tomáš. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 8. januára (WebNoviny.sk) – Smer-SD podľa mediálneho poradcu premiéra Erika Tomáša môže trpieť únavou materiálu. Ako Tomáš povedal v rozhovore pre agentúru SITA, Smer-SD je vo vláde dlho, urobil aj chyby.

Navyše tu môže byť aj prirodzená únava materiálu. Som však presvedčený, že Smer-SD je základom politickej stability na Slovensku a stále má čo ponúknuť,“ povedal Tomáš s tým, že v roku 2017 Smer-SD príde s ďalším veľkým balíkom sociálnych opatrení. „Bude to Rok akcie. Tešiť sa môžu mladé rodiny, dôchodcovia či pracujúci ľudia,“ vyhlásil.

Podľa Tomáša sa trend poklesu preferencií Smeru nepotvrdil. „Jeden jediný prieskum ukázal v poslednom období pokles preferencií Smeru. Ďalšie tri naopak potvrdili, že preferencie sú stabilné. Mrzí má, že média venovali veľkú pozornosť prvému prieskumu, ale ďalším trom už len okrajovú. Čiže trend sa nepotvrdil, ale my sme sa samozrejme neuspokojili a ideme tvrdo pracovať ďalej,“ zdôraznil Tomáš.

Tomáš okrem toho, že je poradcom predsedu vlády, bol zvolený aj za poslanca NR SR. Na začiatku volebného obdobia pôsobil ako štátny tajomník na ministerstve školstva. Funkcie sa však vzdal a ujal sa mandátu poslanca parlamentu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Erik Tomáš
Firmy a inštitúcie SMER-SD