Speváčka Cheryl Cole sa teší na tridsiatku

Cheryl Cole
Cheryl Cole Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 9. júna (WEBNOVINY) – Britská speváčka Cheryl Cole sa teší na svoje nadchádzajúce narodeniny, pretože tridsiatničky sú podľa nej najkrajšie. Ako 29-ročná hviezda povedala v rozhovore pre magazín Notebook, starnutia sa nikdy nebála.

Vždy som obdivovala tridsiatničky a hovorila si: ‚Vtedy sú ženy najkrajšie, najsexi a najsebavedomejšie‘. Chcela som taká byť a teraz sa mi to podarilo,“ uviedla. Cole plánuje tri alebo štyri oslavy narodenín, ktoré bude mať 30. júna.

Obrazom: Britská speváčka Cheryl Cole

Cheryl Cole sa stala známou vďaka pôsobeniu v skupine Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals. Okrem nej ju tvorili Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding. Na svojom konte majú päť štúdiových albumov – Sound Of The Underground (2003), What Will The Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out Of Control (2008).

Od roku 2009 skupina nebola aktívna, no v októbri 2012 ohlásili comeback, pričom v marci 2013 sa opäť rozpadli. Všetkých päť členiek sa počas pauzy vydalo na sólovú dráhu. Cole zatiaľ vydala albumy 3 Words (2009), Messy Little Raindrops (2010) a A Million Lights (2012). V singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight For This Love, 3 Words, Parachute, Promise This, Heartbreaker alebo Call My Name. Tento rok vydala svoju autobiografiu Cheryl: My Story, v ktorej fanúšikom prezradila okrem iného podrobnosti o jej vzťahu a rozvode s Ashleym Coleom. Za futbalistu, ktorý ju podviedol s niekoľkými ženami, bola vydatá od júla 2006 do septembra 2010. Informácie zverejnila webstránka www.femalefirst.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl Cole