Speváčka Leona Lewis mohla dopadnúť ako Amy Winehouse

Najbohatší ľudia hudobného priemyslu Veľkej Británie a Írska
Leona Lewis, Veľká Británia zverejnila zoznam najbohatších ľudí hudobného priemyslu. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 7. októbra (WEBNOVINY) – Britská speváčka Leona Lewis by podľa jej slov mohla dopadnúť rovnako ako Amy Winehouse, ktorá mala problémy s drogami a alkoholom.

Bolo by to pre mňa úplne jednoduché, keďže pochádzam, odkiaľ pochádzam,“ uviedla pre magazín Fabulous hviezda, ktorá vyrastala v londýnskej štvrti Hackney Central.

„Ľahko sa mi mohlo stať, že by som bola ako Amy, ale ja som to nechcela. Som z Hackney. Viem sa o seba postarať. Keby som bola v klube a niekto by vytiahol zbraň, nespanikárila by som, lebo to pre mňa nie je nič zvláštne,“ vysvetlila Lewis

Obrazom: Amy Winehouse žila rýchlo, zomrela priskoro

Dvadsaťsedemročná Leona Lewis je víťazkou tretej série britskej speváckej súťaže The X Factor. Držiteľka štyroch nominácií na prestížnu cenu Grammy má na konte zatiaľ dva albumy – Spirit (2007) a Echo (2009). K jej najväčším hitom patria skladby A Moment Like This, Bleeding Love, Run, Better in Time či Happy.

Tento mesiac vyjde jej nová štúdiovka Glassheart, na ktorej bude dvanásť piesní. Na nahrávke spolupracovala okrem iných s producentom Fraserom T. Smithom, ktorý je podpísaný napríklad pod piesňou Set Fire to the Rain speváčky Adele.

Fraser mi produkoval niekoľko úžasných skladieb, má niečo ako Midasov dotyk. Chcem, aby bol tento album úspešný a preto spolupracujem len s tými najlepšími,“ uviedla Lewis v júli pre britský denník Daily Mirror.

Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Leona Lewis – Trouble

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Amy WinehouseLeona Lewis