Speváčka Mary J. Blige predstavila singel Right Now

Mary j blige
Americká speváčka Mary J. Blige. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY) – Americká speváčka Mary J. Blige predstavila prostredníctvom služby YouTube singel Right Now, ktorý bude súčasťou očakávaného albumu The London Sessions.

Trinástu štúdiovku rodáčka z Bronxu v New Yorku nahrávala v lete v Londýne, pričom jej pomohli viacerí britskí interpreti ako napríklad Disclosure, Naughty Boy, Emeli Sandé a Sam Smith. Práve hudobné duo Disclosure stálo za produkciou aktuálnej skladby 43-ročnej speváčky. Album The London Sessions by sa mal do predaja dostať v novembri.

Mary J. Blige odštartovala kariéru v roku 1992, keď vydala debutový album What’s The 411?. Doteraz vydala dvanásť štúdioviek, z ktorých šesť je multiplatinových, a tiež soundtrack k snímke Think Like a Man Too (2014). Doteraz sa jej podarilo predať viac než 50 miliónov kópií albumov a 15 miliónov kópií singlov.

Blige je podľa magazínu Billboard najúspešnejšou r’n’b interpretkou ostatného štvrťstoročia, pričom magazín Rolling Stone ju zas zaradil do svojho rebríčka 100 najlepších spevákov a speváčok všetkých čias. Je jediným interpretom, ktorému sa podarilo získať Grammy v kategóriách pop, rap, gospel aj r’n’b. Na konte má deväť Grammy, získala tiež štyri American Music Awards, desať Billboard Music Awards alebo dve World Music Awards.

Video: Mary J. Blige – Right Now

https://www.youtube.com/watch?v=s6wJirn_dVY

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Emeli SandéMary J. BligeSam Smith