Speváčku Rihannu museli evakuovať z horiaceho hotela

Rihanna
Rihanna v taxíku po požiari Foto: twitter.com

BRATISLAVA 27. júna (WEBNOVINY) – Barbadoskú speváčku Rihannu dnes museli evakuovať z londýnskeho Corinthia Hotel, pretože v šachte výťahu začalo horieť.

Na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter neskôr zverejnila fotografiu požiarneho auta a tiež seba na zadnom sedadle taxíka spolu so slovami, že sa vozí už od šiestej ráno, lebo sa nemôže vrátiť do budovy.

Londýnski hasiči na Twitteri potvrdili, že nikomu z hotelových hostí sa nič nestalo.

Rihanna má na konte zatiaľ šesť štúdiových albumov, pričom už začala pracovať na siedmom. K jej najväčším hitom patria skladby SOS, Umbrella, Don’t Stop the Music, Rude Boy, Only Girl (In the World), What’s My Name?, S&M či We Found Love. Je držiteľkou piatich cien Grammy, 18 Billboard Music Awards, piatich American Music Awards, dvoch Brit Awards, troch MOBO Awards a desiatok ďalších ocenení.

Obrazom: Sexy speváčka Rihanna

Speváčka má za sebou vzťahy s bejzbalovým hráčom Mattom Kempom a r’n’b spevákom Chrisom Brownom. S tým sa rozišla po tom, ako ju v roku 2009 fyzicky napadol. Už stihla debutovať aj na striebornom plátne, vo filme Bojová loď (2012) stvárnila vojačku Raikes. Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Rihanna