Spevák Conor Maynard dobyl albumový UK Chart

Conor Maynard
Foto: www.conor-maynard.com

BRATISLAVA 6. augusta (WEBNOVINY) – Devätnásťročný anglický spevák Conor Maynard dobyl britský albumový rebríček so svojou debutovou štúdiovkou Contrast (2012).

Na nej sa ako hostia predstavili Pharrell, Ne-Yo a Rita Ora. Rodák z Brightonu vydal z nahrávky zatiaľ dva single – Can’t Say No a Vegas Girl, pričom oba sa v singlovom UK Charte dostali do prvej päťky.

Maynard odsunul z prvej priečky rappera a speváka Plan B s jeho treťou štúdiovkou Ill Manors (2012), ktorej patrí aktuálne druhé miesto.

Z osmičky na trojku sa posunula škótska speváčka Emeli Sandé s debutom Our Version Of Events (2012), naopak z trojky na štvorku klesli Maroon 5 s nahrávkou Overexposed (2012).

Do top 10 sa okrem Maynarda dostali tento týždeň ešte ďalšie tri novinky – na päťke sa umiestnila britská speváčka Delilah s debutovým album From The Roots Up (2012), za ňou je Mike Oldfield s výberovkou Two Sides: The Very Best Of (2012) a na osmičke debutuje americký rapper Rick Ross s piatou štúdiovkou God Forgives, I Don’t (2012).

Britský rebríček albumov (júl/august 2012):

1. Conor Maynard – Contrast

2. Plan B – Ill Manors

3. Emeli Sandé – Our Version Of Events

4. Maroon 5 – Overexposed

5. Delilah – From The Roots Up

6. Mike Oldfield – Two Sides: The Very Best Of

7. Rihanna – Talk That Talk

8. Rick Ross – God Forgives, I Don’t

9. Ed Sheeran – +

10. Adele – 21

Informácie zverejnila webstránka www.theofficialcharts.com.

Video: Conor Maynard – Can´t Say No

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Emeli SandéRick Ross