Spevák Ivan Tásler sa oženil na pláži v Austrálii

Tásler
Spevák z IMT Smile Ivan Tásler povedal v Austrálii svoje áno Anne Onderkovej. Foto: Facebook IMT Smile

BRATISLAVA 16. februára (WEBNOVINY) – Frontman kapely IMT Smile Ivan Tásler potvrdil medializované informácie o jeho svadbe v Austrálii. „Ďakujem za priania, ktoré od vás dostávam. Áno, včera som sa oženil a som veľmi šťastný,“ uviedol dnes na oficiálnej Facebook stránke prešovskej skupiny.

Ku komentáru priložil aj svadobnú fotografiu, na ktorej je so svojou mladomanželkou Annou Onderkovou na pláži. Hudobník v minulosti chodil s moderátorkou Verou Wisterovou, ktorá už má tiež svadbu za sebou. S Onderkovou tvorí Tásler pár približne dva roky.

Ivan Tásler založil kapelu IMT Smile s bratom Mirom v roku 1992. O dva roky neskôr skupina zvíťazila v súťaži RG Tip, ktorú organizoval hudobník Robo Grigorov. Ich debutový album s názvom Klik-Klak vyšiel v roku 1997, pričom v tom čase bola členkou formácie aj speváčka Katka Knechtová.

Nasledovali nahrávky Valec (1998), Valec Extra (1999), Nech sa páči (2000), IMT Smile (2003), Exotica (2004), Niečo s nami je (2006), Hlava má sedem otvorov (2008) a 2010: Odysea dva (2010). Muzikant má na konte aj sólový album Tásler (2002) a Karavan šou soundtrack (2006).

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ivan TáslerKatka KnechtováRobo Grigorov