Spevák Seal bude v Bratislave jesť zo striebra a porcelánu

Seal
Foto: facebook.com/stevenhuffphoto.com

BRATISLAVA 25. júna (WEBNOVINY) – Britský spevák Seal, ktorý sa vo štvrtok 29. novembra predstaví naživo v Incheba Expo Aréne, si potrpí na zdravú stravu.

S tým súvisia aj jeho požiadavky adresované organizátorom bratislavského koncertu, ktoré agentúre SITA priblížila agentúra XL Promotion. Všetky potraviny a tiež nápoje musia byť servírované na recyklovateľných a tzv. ozone-friendly tanieroch a pohároch.

Toto sa však týka len raňajok a obeda. Večeru si chce Seal vychutnať na porcelánových tanieroch, príbor má byť zo striebra. Stoly budú navyše prikryté kvalitnými antialergénnymi obrusmi. Organizátori koncertu musia Sealove požiadavky rešpektovať aj pri príprave jedál. Pri varení preto budú využívať výhradne organické mäso, mlieko, ovocie aj zeleninu. Organické musia byť aj citróny do čaju či med.

Spevák a skladateľ Seal sa narodil 19. februára 1963 v Londýne. Vystupovať začal už ako 11-ročný, na profesionálnej hudobnej scéne sa objavil začiatkom 90. rokov minulého storočia. Debutoval singlom Crazy, s ktorým sa dostal na druhú priečku UK Chartu.

Odvtedy predal už viac ako 20 miliónov albumov po celom svete a hudobný svet obohatil o také skladby ako Killer, Kiss from a Rose, Love’s Divine alebo Amazing. V roku 2008 vydal album coververzií s názvom Soul, na ktorý vlani nadviazal nahrávkou Soul 2 (2011).

Hudobník je držiteľom štyroch cien Grammy a troch Brit Awards. V súčasnosti pôsobí ako mentor v austrálskej verzii talentovej šou Hlas. V Bratislave sa muzikant brazílsko-nigérijského pôvodu ukáže po viac ako siedmich rokoch. Vstupenky na jeho koncert na státie sa predávajú za 30 eur, lístky na sedenia sa dajú kúpiť za 59 až 79 eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Seal