Spevák Steven Tyler predstaví 9. mája nový sólový singel

Steven Tyler
Steven Tyler Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 28. apríla (WEBNOVINY) – Líder americkej rockovej formácie Aerosmith Steven Tyler predstaví 9. mája v rozhlasovej relácii Ryana Seacresta nový sólový singel s názvom (It) Feels So Good. Skladba porotcu aktuálneho ročníka súťaže American Idol sa bude dať kúpiť od 10. mája. Videoklip k singlu predstaví 63-ročný Tyler práve v jednej z častí tejto speváckej šou. Pieseň (It) Feels So Good spevák nahrával v Los Angeles, autorsky je pod ňou okrem neho podpísaný Marti Frederiksen.

Steven Tyler sa vôbec prvým sólovým singlom prezentoval vlani, keď predstavil skladbu Love Lives, ktorú nahral k japonskému filmu Uchu senkan Yamato (2010). Nezameniteľný líder kapely Aerosmith už skôr avizoval, že má v úmysle nahrať kompletný sólový album. Kým pieseň Love Lives by nemala byť jeho súčasťou, novinka (It) Feels So Good sa už na sólovke pravdepodobne bude nachádzať. Popri sólovej práci sa Tyler venuje aj tvorbe nových skladieb pre svoju domovskú kapelu Aerosmith, ktorá štúdiový album nevydala už sedem rokov. Naposledy sa hudobníci prezentovali štúdiovkou Honkin‘ on Bobo (2004).

Stevena Tylera budú v najbližších týždňoch okrem spomenutých aktivít zamestnávať aj akcie súvisiace s vydaním jeho autobiografie Does the Noise in My Head Bother You?: A Rock ‚n‘ Roll Memoir, ktorá vyjde 3. mája.

Informáciu zverejnila webová stránka billboard.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Steven Tyler