Spice Girls by na OH v Londýne vystúpili aj bez Victorie

Spice Girls to opäť rozbalili
Britská hudobná senzácia 90. rokov minulého storočia, skupina Spice Grils, sa opäť spojila pre jedno vystúpenie. Pätica speváčok Victoria Beckham, Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel Chisholm a Mel Brown vystúpila počas záverečného ceremoniálu olympiády v Londýne. Foto: SITA/AP Photo/Hassan Ammar

BRATISLAVA 14. augusta (WEBNOVINY) – Spice Girls mali svoju šou na záverečnom ceremoniáli olympiády v Londýne predviesť bez Victorie Beckham.

Podľa informácií webovej stránky RadarOnline.com manželka futbalistu Davida Beckhama ponuku na účinkovanie na tak prestížnej udalosti najskôr odmietla.

Ako dôvod uviedla zaneprázdnenosť, pretože všetok svoj čas venuje svojej módnej značke a starostlivosti o štyri deti.

Keď sa však dozvedela, že jej bývalé kolegyne Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel Chisholm ani Mel Brown si napriek tomu nenechajú príležitosť ujsť, zmenila názor.

Producent otváracieho aj záverečného ceremoniálu Danny Boyle sa vraj snažil dostať päticu na olympiádu rok a pol.

Spice Girls vystúpili na OH v Londýne

„Mal pocit, že sa nemôže stať, aby Londýn hostil olympijské hry a nevystúpili by tam Spice Girls,“ uviedol zainteresovaný zdroj. Ako ďalej potvrdil, kameňom úrazu bola počas rokovaní práve Victoria Beckham.

Napokon však súhlasila, pretože údajne usúdila, že by vystúpenie štyroch z pätice nevyznelo veľmi dobre. Spice Girls v pôvodnej zostave nakoniec svoju šou predviedli a zaspievali hity Wannabe a Spice Up Your Life.

Spice Girls v skratke

Skupina Spice Girls bola najúspešnejším dievčenským zoskupením sveta 90. rokov minulého storočia. Vydali tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Od ich debutového hitu Wannabe predali vo svete viac ako 28 miliónov kópií albumov.

V roku 1998 odišla zo skupiny Geri Halliwell, o dva roky sa Spice Girls rozpadli úplne. Každá z nich sa venovala sólovej kariére v hudbe či móde a svojim rodinám. V roku 2007 vydali kompiláciu Greatest Hits a pre jedno svetové turné sa opäť spojili.

V súčasnosti spoločne propagujú muzikál Viva Forever, v ktorom zaznejú ich najznámejšie piesne. Na doskách londýnskeho West Endu šou odštartuje v decembri.

Spice Girls na OH v Londýne

Informácie pochádzajú z webovej stránky RadarOnline.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Danny BoyleEmma BuntonGeri HalliwellVictoria Beckham