Spoločnosť tvrdí, že predáva prvé ponožky odolné zápachu. Je to tak?

Mp magic socks youtube.jpg

Spoločnosť Meltmall je odhodlaná zlikvidovať jedného z najhorších nepriateľov ľudstva – smradľavé nohy. Čínska spoločnosť je známa tým, že sa pokúša tento problém riešiť prostredníctvom svojich produktov. Najnovšie sa rozhodla spustiť predaj MP Magic Socks, o ktorých tvrdí, že sú to najlepšie ponožky na svete.

Ponožky obsahujú tri kovy – striebro, meď a zinok, ktoré údajne zabíjajú baktérie, ktoré spôsobujú zápach. Sú zároveň navrhnuté tak, aby boli priedušnejšie ako priemerné ponožky, dokonca až tak, že je to podľa spoločnosti pocit, akoby ste žiadne ponožky nemali.

Naozaj bez zápachu?

Ponožky sú pomerne tenké, čiže tento pocit môžete nadobudnúť. Skutočne bezzápachové však nie sú. Čo dokážu, je maskovanie zápachov, ak vám nohy smrdia, nedostane sa zápach k nikomu, pretože ho ponožky zadržia. Platí to len prvý deň. Ak by ste si chceli dať viac dní za sebou, musíte rátať s tým, že budú páchnuť tak, ako keby ste na sebe mali normálne ponožky. Pokiaľ však ponožky umyjete, vďaka materiálu je tu táto možnosť, zápach bude menší.

To, samozrejme, závisí aj do toho, ako plánujete tráviť čas. Ak trávite čas sedavým spôsobom života, Magic Socks vám ušetria kopec prania a nejaké miesto v zásuvkách, keďže ich nepotrebujete toľko. Pokiaľ trávite čas aktívne, s ponožkami Magic Socks budú vaše nohy páchnuť o niečo menej. Výhody ponožiek však ocenia predovšetkým športovci, ktorí sa výrazne potia a výhody eliminovania zápachu sú pre nich výhra.

Praním ponožky nestrácajú nič zo svojich schopnosti, takže sa nemusíte báť hodiť ich do pračky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom