Starostlivosť o pokožku v zimnom období

Bioderma

BRATISLAVA 26. novembra 2015 (WBN/PR) – Zima je pre našu pokožku tvrdou skúškou a zaslúži si špeciálnu starostlivosť. Chlad, suchý vzduch, málo svetla a vietor našu pokožku oslabujú, najmä na tých najexponovanejších partiách ako je tvár, pery a ruky. Tepelná regulácia je náročná z dôvodu striedania tepla a zimy, keď prechádzame z vonkajšieho prostredia do interiéru. Rovnováha v pokožke je porušená. Suchý mráz zvyšuje stratu vody a znižuje vylučovanie kožného mazu. Tým sa pokožka stáva priepustnejšia a krehkejšia, objavujú sa príznaky suchej kože ako je začervenanie a podráždenie. Preto je potrebné pokožku chrániť a obnoviť jej ochrannú vrstvu.

Starajte sa o svoju pokožku v zimnom období a využite rady expertov zo spoločnosti BIODERMA. Pripravili sme pre vás sériu odborných a zaujímavých článkov, kde budeme hovoriť o tom, ako sa starať o pokožku v zime, ako pokožka reaguje na chlad a mráz, čo je pre ňu vhodné, ale aj o strave v zimnom období. Počas zimy od novembra 2015 do februára 2016 budete môcť sledovať cestu jednej rodiny do ďalekého Laponska, krajiny za polárnym kruhom, ktorá sa bude pomocou produktov Atoderm snažiť prispôsobiť tuhej zime.

Bioderma

Sledujte pravidelne www.bioderma-sk.com a čaká vás množstvo prekvapení – BIODERMA bude rozdávať veľa darčekov, budete môcť otestovať novinky z radu Atoderm. Plánujete zimnú dovolenku? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte v našej veľkej hre – Pobyt All Inclusive vo Vysokých Tatrách pre celú rodinu. To stojí za to! Sledujte nás pravidelne, súťažte s nami a užite si zimu spolu s rodinou v Tatrách! Všetko nájdete na www.bioderma-sk.com.

Aj vy radi trávite čas na Instagrame? Staňte sa followerom BIODERMASLOVAKIA, nafoťte ako vás chráni Atoderm v zime a označte fotku #skinbodyguard.

Atoderm #SKINBODYGUARD ochráni vaše telo pred zimou.

Je to v koži!

www.bioderma-sk.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom