Štát nechá strážiť vojenské objekty za skoro tri milióny eur

Vojaci
Foto: SITA/Tomáš Somr

BRATISLAVA 23. septembra (WEBNOVINY) – Ministerstvo obrany vyhlásilo verejnú súťaž na zabezpečenie fyzickej ochrany dvanástich svojich objektov. Rámcovú dohodu plánujú uzavrieť na štyri roky.

Podľa oznamu vo Vestníku verejného obstarávania je predpokladaná hodnota tejto zákazky na 48 mesiacov 2,79 milióna eur bez DPH.

Víťaz súťaže bude strážiť sklad neupotrebiteľnej techniky Bratislava-Vajnory, ktorý sa nachádza pri starom letisku vo Vajnoroch, Muničný sklad Trnovo, objekt kasární a letiska Mokraď, Šrobárové kasárne Košice, Skladový areál Rudňany, Vojenský výcvikový priestor Záľubica vo vojenskom obvode Javorina, garážový dvor vojenského výcvikového priestoru Kežmarok – Záľubica, poľný muničný sklad Záborské, sklad výzbroje Moldava nad Bodvou, muničný sklad Trnava pri Laborci a Kasárne J. Švermu Brezno.

Kritériom na vyhodnotenie ponúk bude najnižšia ponúknutá cena, v súťaži využijú elektronickú aukciu. Lehotu na predkladanie ponúk stanovili do 8. novembra do 9:00, obálky s ponukami otvoria 11: novembra o 10:00. V ozname vo vestníku sú aj podrobné podmienky účasti v súťaži.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom