Stávkovú kanceláriu prepadli po týždni opäť, lupič mal zbraň

Zbraň
Foto: SITA

BRATISLAVA 18. decembra (WEBNOVINY) – Polícia pátra po páchateľovi lúpežného prepadnutia stávkovej kancelárie na Mýtnej ulici v Bratislave v stredu okolo 17:20.

Neznámy páchateľ vošiel do stávkovej kancelárie a vyhrážal sa, že použije zbraň, ak mu nevydajú peniaze.

Zamestnanec mu dal približne 700 eur. Páchateľ potom ušiel na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Agentúru SITA o tom informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Prepadnutie stávkovej kancelárie na Mýtnej ulici v Bratislave hlásili policajti aj 11. decembra. Neznámy páchateľ vošiel do stávkovej kancelárie krátko pred 14:00 a pod hrozbou použitia výbušniny žiadal peniaze.

Podľa dostupných informácií išlo v stredu o približne 30-ročného muža, vysokého asi 180 cm, štíhlej postavy, so sebou mal bielu igelitovú tašku.

Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc. „Ak si občania všimli v čase okolo 17:20 na Mýtnej ulici v Bratislave a v jej blízkom okolí unikajúceho muža, alebo akékoľvek podozrivé konanie osoby, žiadame ich, aby informácie poskytli na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ píše Szeiff.

Za týždeň prepadli v Bratislave ďalšie tri stávkové kancelárie. Viac sa dočítate v TOMTO ČLÁNKU.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom