Stovky ľudí protestovalo v Bratislave proti vláde Matoviča, nemali rúška a nedodržovali odstup (foto)

Protest proti vláde Matoviča
Účastníci počas protestu organizovaného stranou Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) proti vláde Igora Matoviča a protiepidemiologickým opatreniam v súvislosti s ochorením COVID-19 pred Prezidentským palácom. Bratislava, 12. december 2020. Foto: SITA/Branislav Bibel
  • aktualizované 12. decembra, 15:01

Protivládny protest strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko sa oficiálne skončil, dav po zhromaždení rozohnali ťažkoodenci.

Pred Prezidentským palácom na Hodžovom námestí v Bratislave sa o 12:00 začal protest proti vláde Igora Matoviča (OĽaNO) a opatreniam súvisiacim s ochorením COVID-19. Zúčastnilo sa na ňom odhadom niekoľko stoviek ľudí.

V čase čoraz viac narastajúcich počtov pozitívnych prípadov koronavírusu či ľudí pripojených na pľúcne ventilácie v nemocniciach nemala väčšina z protestujúcich na tvári rúška a nedodržovali odstup.

Viac o téme: Koronavírus

Protest organizovala strana Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). Prítomní boli viacerí členovia strany, medzi nimi aj Márian Kotleba, Milan Mazurek či Milan Uhrík.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Marian KotlebaMilan MazurekMilan Uhrík
Firmy a inštitúcie Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko