Súboj posledných tímov Fortuna ligy skončil nerozhodne, Prešov aj Senica strelili iba gól

Presov

POPRAD 16. marca (WebNoviny.sk) – Súboj posledných dvoch tímov slovenskej futbalovej Fortuna ligy medzi Prešovom a Senicou sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1.

V piatkovom stretnutí 2. kola skupiny o udržanie boli bližšie k trom bodom Prešovčania, keď v 52. minúte otvoril skóre chorvátsky legionár Nikola Gatarič. Desať minút pred koncom duelu vyrovnal striedajúci Francúz Lynel Kitambala. Záhoráci na poslednej priečke v ligovej tabuľke zaostávajú za Prešovom o bod. Tatran v tomto kalendárnom roku ešte nevyhral.

Fortuna liga 2017/2018

• skupina o udržanie – 2. kolo

FC Tatran Prešov – FK Senica 1:1 (0:0) – hralo sa v Poprade
Góly: 52. Gatarič – 80. Kitambala, ŽK: 77. Kitambala (Senica), rozhodovali: Smolák – M. Tomčík, Vorel, 160 divákov

Prešov: P. Lukáč – Dzurík, Luberda (65. Přikryl), Maduka Udeh, Micherda – T. Sedlák – Petko, D. Keresteš, Katona (69. Streňo), Špyrka (89. Trapanovski) – Gatarič, P. Hošek
Senica: D. Holec – Podhorin, Práznovský, Ranko – J. Herrera (67. Kitambula), Krč, Cuadros (61. A. Kováč), Zezinho, Brašeň – Castaňeda (78. Šefčík), Vaščák