Súboj prehrala rebelka Ráchel

Vyvolení_Ráchel
Súboj prehrala rebelka Ráchel Foto: TV JOJ

BRATISLAVA 16. septembra (WEBNOVINY) – Stavbyvedúci Igor sa ocitol v Súboji už po druhý raz a tak ako naposledy z neho opäť vyšiel víťazne. Rebelku Ráchel si k sebe vybral, pretože si s ňou podľa vlastných slov až tak nesadol.

Ráchel si z dvojice kuchárov zvolila Milana. Nový Vyvolený rozhodol, že si trojica zmeria sily v disciplíne žiarovky, čo sa mu napokon vyplatilo. Namontoval ich totiž ako prvý a kožu si tak zachránil.

Vyvolení teda rozhodovali medzi Ráchel a Igorom. Najviac palcov hore dostal Igor, Ráchel sa ušli len dva, od kamarátky Majky a svalnáča Nora. Rozhodnúť musela napokon Majka a tá sa priklonila k názoru väčšiny. Vyvolení teda poslali domov mladučkú Ráchel.

Lúčenie zvládla odchádzajúca Vyvolená dobre. Na kameru sa jej však slová hľadali ťažko. Mrzelo ju, že mala v Súboji silného partnera. Ak by sa v ňom podľa jej názoru ocitla s Milanom, určite by vyhrala.

Stavba Domu snov je stále v základoch

Stavba Domu snov, na ktorej mali byť podľa plánov už postavené múry prvého podlažia, je stále v základoch. Energiu potrebnú na budovanie totiž viacerí hráči investovali do zákulisných hier, hádok a intríg. Dom sa k svojej podobe blíži veľmi pomaly, je teda takmer isté, že sa bude opäť z jeho plánov škrtať.

Tvrdý režim

Stavbyvedúci Igor zaviedol na stavbe tvrdý režim. Za to, že prvý deň Vyvolení leňošili a zabávali sa, museli zvyšok týždňa pracovať až do tmy. Všetci padali od únavy a zhodli sa, že uplynulých pár dní bolo dosiaľ na Dome snov najnáročnejších. Keďže nechceli po jacuzzi prísť aj o ďalšie vymoženosti, museli pod Igorovým velením denne drieť celých 14 hodín.

Schudla 10 kíl

Martinke začali padať nohavice. Všimol si to aj Sajfa a do štúdia jej priniesol váhu. I napriek tomu, že sa večer pred súbojom všetci do sýta najedli rezňov a popili slivku, Martinke váha ukázala v štúdiu o 10 kíl menej. Aspoň niekomu sa teda drina oplatila.

Šoumena Milana v láske nemajú

Posledný týždeň strávila Martinka v kuchyni s Milanom. Na novom súťažiacom jej niečo nesedí. Pripomína jej podľa vlastných slov nájomného vraha z filmu Saw a nevie, čo má od neho očakávať.

Ostatní sa na Milanovi smejú. Milan im okrem spevu a hry na gitare stihol už predviesť aj svoje tanečné kreácie. Breakdance v jeho podaní však pripomínal skôr hádzanie sa o zem a zvíjanie sa na nej. Je teda otázne, či ich zabáva jeho umenie alebo on sám.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom