Sulík píše len brožúry a mal by si naštudovať problematiku, reaguje Bernaťák na útok na Matečnú

Richard Sulík, Tibor Bernaťák
Zľava: Richard Sulík zo strany SaS a Tibor Bernaťák zo strany SNS. Foto: koláž WBN

BRATISLAVA 13. apríla (WebNoviny – Strana SaS v piatok vyhlásila, že ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná pri agrodotáciách zlyhala a za súčasný zlý stav pri ich udeľovaní je osobne zodpovedná.

Predseda poslaneckého klubu SNS Tibor Bernaťák v reakcii na vyhlásenia SaS požiadal Richarda Sulíka, aby si najskôr naštudoval danú problematiku a až potom útočil na ministerku pôdohospodárstva Gabrielu Matečnú.

„SaS dlhodobo ukazuje svoju neodbornosť v rôznych témach. Jedinou ich témou je kriminalizovať, útočiť a vymýšľať si kauzy. Slovenská národná strana má na svojich pozíciách odborníkov, nie ako strana SaS. Richard Sulík píše len brožúry. Predseda SaS závidí SNS témy, ktoré sa mu nepodarilo presadiť a tými sú kvalita potravín, paušálne výdavky pre živnostníkov, zákon o veterinárnej starostlivosti „Zviera nie je vec“, ktorý absolútne jeho strana naposledy pri hlasovaní v NR SR odignorovala,“ reagoval Tibor Bernaťák.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gabriela MatečnáRichard SulíkTibor Bernaťák
Firmy a inštitúcie MPRV Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRSaS Sloboda a SolidaritaSNS Slovenská národná strana