Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bez názvu
15. apríla 2013 od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Lístky na módnu prehliadku Nevďačnosť vyžrebované

Na prehliadke sľubuje audiovizuálny zážitok s fyzickou emóciou, program 18+, krv, nahotu a krehkosť v jednom.

Mladý umelec Maroš Baran je študentom grafiky a odevného dizajnu VŠVU. V roku 2012 absolvoval zahraničnú stáž na Hogeschool voor de Kunsten v Utrechte (Holandsko), kde vytvoril kolekciu „Nevďačnosť“, podľa diela spisovateľa J.M.Coetzee.

Slovak Fashion Council sa vo februári 2013 rozhodol kolekciu „Nevďačnosť“, spolu s ďalšími dizajnérmi Slovenska, zaradiť do International Fashion Showcase v rámci London Fashion Week, kde bola súčasťou výstavy “SLOVAKIA-There´s no stopping fashion! LFW, feb 2013” organizovanej Slovak Fashion Councilom.

19.4.2013 v Bratislave o 20:00 predstaví svoju kolekciu verejnosti v Divadle elledanse formou fashion performance v spolupráci s Phragments.

Súťažná otázka:

Podľa ktorého spisovateľa vytvoril Maroš Baran svoju kolekciu “Nevďačnosť” ?

Správnu odpoveď nádete v texte.

Súťaž trvala od 15. do 18. apríla 2013. ( do 17:00 hod )

Výherca:

Marian Selleng, Bratislava

Svojou účasťou v súťaži každý účastník výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaží na portáli Webnoviny.sk.

Súťaž je ukončená od 17:00:00 18.04.2013. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke

Odporúčané články

Vstupenky na zápas Slovenska v Anglicku sa predávajú cez internet, je potrebné sa zaregistrovať Adele si poškodila hlasivky a tak musela zrušiť dva koncerty vo Wembley

Najčítanejšie za 24 hodín

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...