Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Esprit_fb head_820x360.jpeg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Porta Artium
10. 04. 2019 17:45 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Rozhodnite o víťazovi ocenenia ESPRIT a získajte vstupenku na skvelý koncert

Robiť jazz má cenu. Už siedmy rok majú priaznivci jazzovej hudby možnosť svojim hlasom rozhodnúť, kto získa Cenu verejnosti ankety ESPRIT za najlepší slovenský jazzový album roka. Vyberať je opäť z čoho, osemnásť nominovaných albumov prináša kvalitný hudobný zážitok jazzu vo všetkých jeho podobách.

Foto: Porta Artium

Vypočujte si hudobné ukážky a rozhodnite, kto si odnesie sošku Ceny verejnosti Esprit! Zahlasujte na stránke jazz.sk a napíšte nám, koľko nominovaných hudobných zoskupení tento rok súťaží. Zo správnych odpovedí vyberieme dvoch, ktorí získajú po 2 vstupenky na slávnostný večer s vyhlásením výsledkov a odovzdaním ocenení Esprit, ktorý sa uskutoční 30. apríla 2019. Počas neho zažijú diváci bratislavského Divadla Aréna široký záber jazzového žánru vďaka koncertu troch z  nominovaných zoskupení:

  • Peter Korman Quintet
  • Ľudové Mladistvá
  • Bratislava Hot Serenaders
Súťaž je ukončená od 23:59:59 17.04.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Marek Hallon, Bratislava
Petra Gregorová, Bratislava

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.