Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14 sf sko cembalo_profilovka sko 24 03 2019 © jan.f.lukas .jpg
Foto: Ján F. Lukáš
28. 08. 2019 12:11 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž o vstupenky na koncert Bez bariér

Je už tradíciou Slovenského komorného orchestra /um. vedúci Ewald Danel/, uviesť na úvod novej sezóny Mimoriadny koncert Bez bariér. Tentokrát sa koncert pre zdravotne postihnutých  uskutoční po ôsmykrát, v piatok 13. septembra 2019. Návštevníci sa môžu tešiť na zaujímavo ladený program  zostavený z diel Georga Friedricha Händla, Antonia Vivaldiho, Johanna Sebastiana Bacha, Franza Schuberta, Wolfganga Amadea Mozarta, Césara Francka a Ludwiga van Beethovena. Na záver zaznejú nezabudnuteľné piesne Jaroslava Ježka. Koncert sa uskutoční v Stĺpovej sieni Slovenskej filharmónie s bezbariérovým vstupom. Sólistom piatkového podvečera bude člen komorného orchestra, violista Peter Zwiebel, spolu s hosťom orchestra,  charizmatickým nevidiacim spevákom Marošom Bangom. Koncert sa začne o 18.00h.

Zapojte sa do súťaže o 4 vstupenky na koncert. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 04.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ivona Jánošíková, Bratislava
Marianna Španírová, Palárikovo

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X