Súťaž s filmom Ako dostať deda z domu

C_dedo_sutaz.jpg
Foto: Bontonfilm

Kto z koho…

Filmovými hviezdami nabitá rodinná komédia o neľútostnej vojne vnuka a jeho starého otca, ktorého hrá Robert De Niro. Peter je nadšený, keď sa dozvie, že dedko Ed bude bývať s ním a jeho rodinou v jednom dome. Ale len do chvíle, kým sa Ed nepresťahuje do jeho detskej izby. Peter sa svojho kráľovstva nemieni len tak ľahko vzdať a s pomocou kamarátov vymýšľa najrôznejšie spôsoby, ako starkého vyštvať z domu. Dedo sa však len tak ľahko nevzdáva a začne plánovať odvetu. Do vojny sa zapletú aj Uma Thurman, Christopher Walken a nestarnúca Jane Seymour.

WWG_04859.RAF
Foto: Bontonfilm

Peter toho so svojím starým otcom prežil veľa, vždy mali k sebe blízko a obaja sa pôvodne tešili, že budú bývať spolu. No trochu sa prepočítali. Dedkovi má totiž Peter prepustiť svoju izbu – svoje teritórium, svoje výsostné kráľovstvo. Staré priateľstvo je v okamihu zabudnuté a z deda sa stáva nepriateľ číslo jeden, ktorý musí za každú cenu preč z domu. Peter vyhlási vojnu bez zľutovania a nachystá na svojho dedka sériu majstrovsky naplánovaných pascí. Väčšina starých otcov by sa po toľkých kanadských žartíkoch radšej pobrala do domova dôchodcov, ale tento dedo je tvrdší, ako vyzerá. Rozhodne sa nevzdá, prijme vojnový stav ako výzvu a pustí sa do boja. Akciu strieda protiakcia, po každom zákernom útoku prichádza ešte zákernejšia odpoveď. Boje sa stupňujú, no víťaz môže byť len jeden. Vojna sa rozhodne na veľkej trampolíne, kam si Peter privedie posily zo školy a dedo posily narodené pred mnohými rokmi…

WWG_04432.RAF
Foto: Bontonfilm

Boje o osud sveta, vesmíru alebo ďalekých galaxií, súboje gladiátorov, terminátorov či titanov, to všetko je nič v porovnaní s tým, keď je v hre vaša detská izba a proti vám stojí nepriateľ s tvárou Roberta De Nira. Ako „foter“ robil peklo zo života Benovi Stillerovi, ako dedo je to ešte drsnejší protivník.

Premiéra

Film Ako dostať deda z domu v českom dabingu vstúpi do slovenských kín už 17. septembra 2020.

WWG_00350.RAF
Foto: Bontonfilm

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1 x kozmetický balíček značky Dermacol
  • 1 x 2 voľné vstupenky do sieti kín CINEMAX

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž bola ukončená 12:00:00 21.09.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Anna Angyalová, Rožňava
Andrea Bukovčíková, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom