Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Angela na streche poster film ktojedalsi.jpg
Foto: Kto je ďalší
9. 08. 2019 14:51 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž s filmom Kto je ďalší?

Film Kto je ďalší? bude premietať viac kín ako veľké americké blockbustre. Nepremietajú ho len kiná, ktoré sú zatvorené alebo v rekonštrukcii. V prvý, premiérový víkend (22.-25. august 2019) to bude historicky najväčší počet slovenských kín, a to rekordných 86.

Nový slovenský film Kto je ďalší? prekonal doterajší rekord filmu Jurský svet II. (82 kín), ako aj filmy LEGO vo filme II. (81), Tajný život maznáčikov II. (81), Mamma Mia II. (80) atď. Zo slovenských a českých filmov boli na prvých priečkach Cuky Luky Film (78 kín), Červený kapitán (77), Po čom muži túžia (77), Trhlina (76) a Únos (75).

Zapojte sa do súťaže o 1x DVD filmu Rytmus – Sídliskový sen“ (v krásnom luxusnom balení), 1x knižný set o nebezpečenstvách internetu, ktoré získali veľa ocenení s názvom „Ovce.sk“ a 2x úplne nové CD mladej slovenskej raperky Aless, ktorá si vo filme zahrala samú seba.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 16.08.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Katarína Bakayová, Ilava
Jozef Blšák, Liptovský Mikuláš
Lenka Čajová, Skalka nad Váhom
Alica Svitková, Bojnice

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X