Súťaž s filmom Psia duša 2

Dog2_sutaz_900x900_sk_all.jpg
Foto: Forum Film

Na niektoré priateľstvá jeden život nestačí! PSIA DUŠA 2 je voľné pokračovanie úspešného filmu o vernom psom kamarátovi, ktorého duša sa postupne prevteľuje do rôznych psíkov, aby tak naplnil svoje poslanie na Zemi a vrátil sa k „svojmu“ chlapcovi. Podmanivý príbeh nádeje, bezhraničnej oddanosti a najmä lásky chytí za srdce nielen majiteľov domácich miláčikov.

Príbeh Baileyho sa zrodil v hlave spisovateľa Bruca Camerona počas cesty autom, keď sa snažil utešiť svoju vtedajšiu priateľku (dnes manželku). Prišla vtedy o dlhoročného psieho kamaráta a veľmi jej chýbal. „Zastavili sme sa na kávu a keď sme sa vrátili do auta, Bruce mi začal rozprávať o psej duši. Tiekli mi slzy, ale hneď som mu povedala, že túto knižku musí napísať, pretože pomôže mnohým ľuďom,“ spomína Cathryn Michonová. Kniha vyšla v roku 2010 a okamžite sa zaradila medzi bestsellery. Preto nikoho neprekvapilo, keď sa už po dvoch rokoch na pultoch kníhkupectiev objavilo jej pokračovanie PSIA DUŠA 2. Prvý film, ktorý v kinách zaznamenal rovnaký úspech ako kniha, nakrútil režisér Lasse Hallström v roku 2017, a bolo len otázkou času, kedy sa filmári pustia aj do ďalšej časti.

V tomto pokračovaní sa diváci na začiatku znovu stretávajú s Baileym, ktorý je konečne doma u „svojho” chlapca (Dennis Quaid) a jeho psia duša je spokojná. Lenže verný havkáč čoskoro zistí, že tu jeho cesta nekončí a on bude mať na starosti ďalší prírastok v rodine. Kým prvý film bol o tom, ako sa Baileyho duša cez rôznych ľudí prepracuje späť k Ethanovi, tentokrát má náš hrdina inú misiu – chrániť jedinú osobu, malé dievčatko, Ethanovu vnučku, ktorá postupne dospieva a stáva sa z nej žena.

Zapojte sa do súťaže o 2x knihu Psia duša 2 a 2x tričko s motívom filmu.

Súťaž bola ukončená 12:00:00 10.06.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Peter Pčllinský, Michalovce
Alexander Jánoška, Naháč
Marika Michálková, Považská Bystrica
Jozef Stejskal, Nováky

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom