Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Uglydolls_sutaz_810x500_skkina2_mala.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Forum Film
13. 05. 2019 9:00 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž s filmom Uglydolls

Postavičky UGLYDOLLS si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné, zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá. Moxy nesmierne miluje svoj život na malom štvorcovom námestí uprostred okrúhleho mesta, ale jej zvedavosť ju neustále núti klásť si otázku, či je niečo aj za vysokými horami, ktoré Uglyville obklopujú. Preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať „Veľký svet“, kde má každá hračka skutočného parťáka – ľudské dieťa. Objavia však niečo iné… Inštitút dokonalosti je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Lenže vo väčšine prípadov je dokonalá iba fasáda, ktorá mnohých núti  skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériám. UglyDolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný, keď niekto túži byť milovaný.  Nakoniec ale prídu na to, že nemusíte byť perfektní, aby ste boli úžasní, pretože najviac záleží na tom, kým naozaj ste.

002.jpg
Foto: Forum Film

Malí aj veľkí diváci si užijú dobrú zábavu, skvelú hudbu a veľké dobrodružstvo s úžasnými postavičkami, aké sa pravdepodobne na plátnach kín ešte neobjavili. A vďaka príbehu o tom, že by sme mali našich kamarátov akceptovať takých akí sú a nesnažiť sa ich za každú cenu vylepšovať, budú z kina odchádzať poučení a lepší.

Zapojte sa do súťaže o 2 balíčky s predmetmi s tematikou filmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 20.05.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Dana Štefančíková, Bardejov
Martina Bödöková, Bratislava

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.