Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto balicek.jpg
CinemArt
14. septembra 2017 od Webnoviny.skSITA Diskusia()

Súťaž s filmom Víno nás spája

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou CinemArt pre vás pripravili súťaž s filmom VÍNO NÁS SPÁJA.

Film Víno nás spája sleduje osudy súrodencov, ktorí musia po otcovej smrti vyriešiť budúcnosť rodinného vinohradu v Burgundsku. Otec im odkázal vinohrad aj dom s podmienkou, že bez súhlasu oboch súrodencov žiadny z nich nesmie voľne nakladať so svojím podielom a navyše každý má predkupné právo na podiely ostatných. Taktiež musia zaplatiť vysokú daň z dedičstva, čo ich postaví pred dilemu – majú vinohrady, dom aj vinárstvo udržať či predať? Rozhodnúť sa musí hlavne Jean, ktorý zanechal v Austrálii partnerku i syna.

VÍNO NÁS SPÁJA sa v slovenských kinách premieta od 14. septembra.

Zapojte sa do súťaže a dvaja z Vás môžu vyhrať produktový balíček, ktorý venuje Malokarpatská vínna oblasť.

Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 28.09.2017. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Silvia Kristová, Nováky
Mária Frnová, Turčianske Teplice

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...