Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tricka_money_sk.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Forum Film
22. 01. 2018 12:37 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž s filmom VŠETKY PRACHY SVETA

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom VŠETKY PRACHY SVETA.

V roku 1973, presne v deň svojich 16-tych narodenín, v Ríme zmizol John Paul Getty III., vnuk jedného z najbohatších mužov sveta, ropného magnáta J. Paula Gettyho. O dva dni neskôr jeho matku kontaktovali únoscovia a žiadali výkupné 17 miliónov dolárov. Ona sama toľko peňazí nikdy nemala, preto jej nezostáva nič iné, len poprosiť o pomoc chlapcovho starého otca. Miliardár (Christopher Plummer) je však nemilosrdný a jej žiadosť odmietne. Zúfalá matka (Michelle Williams), sa ho snaží presvedčiť, že ide o život jej syna, ktorému brutálne ubližujú. Getty za ňou pošle svojho zástupcu, aby chránil jeho záujmy a hlavne majetok v tomto prípade. Čas beží, únoscovia sú netrpezliví a mladému Paulovi nezostáva veľa času. Podarí sa starého otca presvedčiť, že on jediný môže vnuka zachrániť a dokázať, že láska má predsa len väčšiu hodnotu ako peniaze?

Film VŠETKY PRACHY SVETA sa v slovenských kinách premieta od 25. januára.

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať filmové tričko.

Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 05.02.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ivana Lorinčíková, Sabinov
Ivan Krolák, Betlanovce
Soňa Kollárová, Trebišov

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.