Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sutaz_leni.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. 06. 2018 9:00 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Vyhrajte LENI náplasti a gél na bolesť kĺbov

Súťaž  o 5 balíčkov LENI (náplasti a gél) proti bolesti kĺbov, šliach a svalov bez nežiaducich účinkov.

  • trvanie súťaže: 4. až 17. júna 2018

Leni náplasti s 24 hodinovým účinkom obsahujú overené prírodné látky určené na bezpečnú a šetrnú liečbu bolesti pohybového aparátu bez vedľajších nežiaducich účinkov.

Pôsobia proti bolesti, stuhnutosti a zápalu spôsobeného úrazmi, presilením, zlým držaním tela ale aj degeneratívnymi ochoreniami kĺbov a chrbtice. 3 veľké výhody tejto náplasti sú v ich 24 hodinovom účinku, ktorý je zabezpečený postupným uvoľňovaním účinných látok z náplasti, nevykazujú liekové interakcie, takže môžu byť aplikované aj pri inej liečbe a možnosť sa s ňou sprchovať – neodliepa sa.

Okrem toho sú dermatologicky testované, je možné ich aplikovať na to isté bolestivé miesto opakovane, vystaviť sa s nimi na slnku, nevykazujú žiadne vedľajšie nežiadúce účinky. Leni náplasti ocenia aj deti, ktoré sa napríklad venujú športu a mávajú rôzne menšie úrazy a tiež presilenia svalov, natiahnutie šliach a podobne.

Náplasť je možné kombinovať aj s Leni gélom, ktorý obsahuje, okrem iných zložiek aj extrakt z čili papričiek, ktoré zabezpečujú hrejivý účinok. Nie je vhodné ho aplikovať hneď po kúpaní.


Súťažná otázka: Aké sú 3 výhody LENI náplastí?

Správnu odpoveď uveďte do formulára nižšie.

Viac informácií na www.inpharm.sk

Súťaž je ukončená od 23:59:59 17.06.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Silvia Kardošová, Trnava
Magdaléna Fedorková, Liptovský Mikuláš
Mária Ondrisová, Myjava
Jana Kupčovičová, Šoporňa
Viera Dvoranová, Nové Mesto nad Váhom

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.