Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Egea.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: inPharm
27. 02. 2019 7:00 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Vyhrajte voľnopredajný liek GUNAPREVAC pre správnu imunitu, ktorá Vás ochráni v každom počasí

Webnoviny.sk vyhlasujú súťaž  o 5 balíčkov voľnopredajného lieku GUNAPREVAC pre správnu imunitu, ktorá je dôležitá v boji s chrípkovými vírusmi.

Zapojte sa do našej súťaže so spoločnosťou inPHARM, s r. o., o voľnopredajný liek GUNAPREVAC talianskej farmaceutickej spoločnosti GUNA. Tá na základe dlhodobých skúseností vybrala unikátnu kombináciu látok rastlinného a živočíšneho pôvodu, ktoré dokážu stimulovať všetky zložky imunitného systému tak, aby dokázal zdolávať nástrahy vírusových infekcií a jej bakteriálnych komplikácií.

Klinické štúdie s touto kombináciou účinných látok mali u detí výsledky porovnateľné s očkovaním proti chrípke a lepšie oproti užívaniu bakteriálnych lyzátov u detí trpiacich opakovanými infekciami dýchacích ciest. Spomenutá kombinácia účinných látok dosiahla rýchlejší účinok na trvalé zníženie teploty pri chrípkových stavoch než pri použití paracetamolu. Štúdie potvrdili aj jeho blahodarný účinok zameraný na rekonvalescenciu po chrípkových stavoch, čím sa dosiahla väčšia odolnosť detí voči opakovanému ochoreniu. Štúdie sú k dispozícii v spoločnosti inpHARM.

Liek GUNAPREVAC je vhodný pre deti od 2 rokov a dospelých, u menších detí je potrebné sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom.

Vyhrajte voľnopredajný liek GUNAPREVAC a buďte pripravení na zimné neduhy.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre o voľnopredajný liek GUNAPREVAC. Liek je pripravený pre 5 výhercov.

Viac informácií nájdete na: www.inpham.sk.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli webnoviny.sk.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 13.03.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X