Svetová premiéra novej bondovky Spectre bude v Londýne

Daniel Craig
Jamesa Bonda si znovu zahral Daniel Craig. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. júla (WEBNOVINY) – Svetová premiéra očakávanej novej bondovky s názvom Spectre bude 26. októbra v Londýne. Informovala o tom spoločnosť Sony Pictures. V rovnaký deň ju pritom uvedú aj ďalšie kiná vo Veľkej Británii a Írsku. Na Slovensku ju začnú premietať 6. novembra.

Video: Trailer k novej bondovke Spectre

V pripravovanom filme o agentovi Jamesovi Bondovi uvidia diváci a diváčky Daniela Craiga, ktorý stvárňuje hlavného hrdinu, Naomie Harris v úlohe Moneypenny či Christopha Waltza ako Oberhausera. Snímku Spectre začali nakrúcať 8. decembra 2014 v anglických Pinewood Studios. Réžiu filmu má na starosti Sam Mendes, ktorý nakrútil aj predchádzajúcu bondovku Skyfall (2012).

SPECTRE will have its World Premiere in London on Monday October 26. For the first time ever, the film will open on the…Posted by James Bond 007 on 17. júl 2015

Okrem spomínaných sa v snímke predstavia aj Léa Seydoux (ako Madeleine Swann), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Ralph Fiennes (M), Dave Bautista (Mr. Hinx), Ben Whishaw (Q), Andrew Scott (Denbigh) či Rory Kinnear (Tanner). Film ponúkne zábery z Rakúska, Ríma, Maroka či Mexika. Na piesni k bondovke údajne pracuje Ellie Goulding.

V očakávanej novinke dostane James Bond záhadný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu neslávne známej zločineckej organizácii. Postupne rozpletá zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o Spectre.

Informácie pochádzajú z webstránok www.bbc.com, www.digitalspy.co.uk, www.forumfilm.sk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Daniel CraigEllie GouldingSam Mendes