Sviatky ovplyvnia MHD v Bratislave, treba čakať obmedzenia

Výluka MHD na Šafárikovom námestí
Oznam o výluke MHD na Šafárikovom námestí. Pre budovanie električkovej trate zo Šafárikovho námestia na Bosákovu bude od 20. februára v úseku Vajanského nábrežie - Štúrova ulica vylúčená električková i autobusová doprava. Bratislava, 20. január 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 17. apríla (WEBNOVINY) – V čase školských prázdnin a veľkonočných sviatkov od 17. do 22. apríla bude pre všetky linky MHD v Bratislave platiť prevádzkový režim „pracovný deň – školské prázdniny“. „Netýka sa to len tých liniek, ktoré majú celoročný cestovný poriadok,“ informoval Dopravný podnik Bratislava.

Počas školských prázdnin nebudú premávať linky č. 133 a 192. Vo štvrtok 17. apríla budú vypravované autobusy č. 184 a posilové spoje na linku č. 87, aby mohli obslúžiť trasy, ktoré využívajú študenti vysokých škôl.

V utorok 22. apríla však v súvislosti s rektorským voľnom na Ekonomickej univerzite tieto linky nebudú premávať. V nedeľu 20. a v pondelok 21. apríla nebudú jazdiť autobusy č. 131 a 141 (linky, ktoré využívajú vysokoškolskí študenti). V utorok 22. apríla (pracovný deň – prázdniny) budú vypravované autobusy na linky č. 131 a 141 až od 18:30 ako prípoje k večerným vlakom.

Počas veľkonočných sviatkov, teda od 18. do 21. apríla vrátane bude platiť prevádzkový režim „sobota – nedeľa – sviatok“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom