Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Sygic
24. februára 2016 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Sygic aktívne vstupuje na český trh

BRATISLAVA 24. februára (WBN/PR) – Sygic, líder v oblasti navigačných aplikácií, dnes oznámil aktívny vstup na český trh. Vo svojej zahraničnej pobočke plánuje založiť nový tím zložený z niekoľkých desiatok zamestnancov.

Po nedávnom oznámení získania väčšinového podielu spoločnosti Tripomatic a minuloročnom odkúpení českej aplikácie be-on-road, oznamuje spoločnosť Sygic založenie českej pobočky Sygic Czech Republic. Od českého trhu si sľubuje najmä kvalitných spolupracovníkov.

„Viac ako desať rokov mal Sygic svoju centrálu v Bratislave aj s celým tímom. Pre rýchly rast, akým Sygic momentálne prechádza, cítime veľkú potrebu rozšírenia tímu aj mimo Slovenska. O kvalite ľudí v Českej republike sme presvedčení a tešíme sa, že vďaka nedávnym akvizíciám máme možnosť zamestnať ďalších kolegov,“ hovorí Michal Štencl, CEO spoločnosti Sygic.

Sygic už začal s výberovým procesom, momentálne obsadzuje prvé pozície prostredníctvom svojej webovej stránky. Do konca roku plánuje do novootvorenej pobočky v Brne prijať niekoľko desiatok nových zamestnancov.

„Našou víziou je sprevádzať každého človeka na zemi – peši, autom, verejnou dopravou. A našou misiou je ponúknuť ľuďom objaviť svet s pocitom istoty, a preto verím, že aj pre nových členov českého tímu bude rovnakou výzvou, ako pre nás, pracovať na produktoch pre celý svet. Dnes vieme, že sme len na začiatku. To, čo ľudia vnímajú ako navigáciu je len malý dielik do celej skladačky cestovania. Hoci sme dnes už na trhu stabilným globálnym hráčom, stále si zachovávame kultúru start-upu ako na začiatku. Náš tím tvoria mladí talentovaní ľudia, ktorí majú ambíciu meniť svet k lepšiemu. Som presvedčený, že takýchto ľudí nájdeme aj v Českej republike,“ dodáva Michal Štencl.

O spoločnosti Sygic

Sygic vyvíja najpokročilejšiu navigačnú aplikáciu, ktorej dôveruje 125 miliónov zákazníkov na celom svete. Spoločnosť sídli v Bratislave, v Slovenskej republike. Sygic v roku 2009 ako prvá spoločnosť začala poskytovať podrobnú navigáciu pre platformu iOS. Dnes je dostupná pre najpoužívanejšie operačné systémy Android, iOS a Windows Phone.

Sygic Business Solutions sa ako špecializovaná divízia spoločnosti Sygic zameriava na vývoj profesionálnych riešení pre zákazníkov v oblasti prepravy, logistiky, mobilnej pracovnej sily, automobilového priemyslu, infraštruktúry a pohotovostných a komunálnych služieb.

Ďalšie informácie o spoločnosti Sygic nájdete na stránke www.sygic.com.

Odporúčané články

Michal Štencl medzi 40-kou európskych lídrov do 40 rokov Michal Štencl medzi 40-kou európskych lídrov do 40 rokov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...