Syn Michaela Jacksona nahráva album s Justinom Bieberom

Bieber
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. januára (WEBNOVINY) – Prince Jackson, syn zosnulého amerického speváka Michaela Jacksona, nahráva album s Justinom Bieberom. Page Six denníka New York Post o tom informoval nemenovaný zdroj blízky Jacksonovcom. Hoci neposkytol informácie týkajúce sa názvu nahrávky či dátumu jej vydania, prezradil, že vznikajúci projekt podporuje boxer Floyd Mayweather Jr., ktorý v minulosti čelil obvineniam z ublíženia na zdraví a v roku 2011 dokonca skončil vo väzení.

VIDEO: Prince Jackson VS Justin Bieber

Problémy so zákonom mal aj 20-ročný Bieber, s ktorým vraj o tri roky mladší potomok Kráľa popu trávi veľa času aj mimo nahrávacieho štúdia. Princeovi blízki sa preto obávajú, aby naňho nemal zlý vplyv. „Michaelovi bratia sú stále na cestách, takže poriadne nevedia, čo sa deje. Vlastne, je jedno, čo si myslia, pretože Prince vie, že jeho otcovi nezáležalo na ich názore. So všetkými tými dievčatami, ktorými sa obklopuje, a pod vplyvom Biebera a Mayweathera, môžeme iba dúfať, že nespraví chybu, za ktorú by platil celý život,“ vyjadril sa zdroj.

Prince Michael Jackson

I je najstarším synom Debbie Rowe a Michaela Jacksona, ktorý zomrel v roku 2009. Predvlani sa objavil v seriáli 90210: Nová generácia (2008 – 2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.pagesix.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Floyd MayweatherJustin Bieber