Take That sa rozrastajú, Mark Owen má tretie dieťa

TAKE THAT
Skupina Take That Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 26. júla (WEBNOVINY) – Britský spevák Mark Owen, člen popovej skupiny Take That, sa s manželkou Emmou Ferguson od utorka teší z tretieho dieťaťa. Správy o narodení dcérky menom Fox India oznámili prostredníctvom konta kapely na Twitteri.

Dvojica už má syna Elwooda Jacka a dcéru Willow Rose. S Ferguson tvoria pár od roku 2004, vzali sa v novembri 2009 v Škótsku.

O niekoľko mesiacov neskôr už museli riešiť krízu, keď Owen priznal, že svoju manželku v období od konca roka 2004 až do septembra 2009 opakovane podvádzal. Sľúbil však, že sa zmení a tiež sa rozhodol vyriešiť svoje problémy s nadmerným pitím alkoholu a nastúpil na liečenie.

Na potomkov sa tešia aj jeho dvaja kolegovia z kapely – Gary Barlow a Robbie Williams. „Ja a Ayda budeme tento rok mamičkou a oteckom! Mali sme sex! Funguje to!“ napísal Williams v marci na svojom blogu.

Barlow sa s radostnými správami pochválil vo februári na Twitteri. „Ja a moja žena čakáme štvrté dieťa,“ prezradil. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gary BarlowMark OwenRobbie Williams