Take That zverejnili videoklip k piesni These Days

Hudobníci zo skupiny Take That zverejnili klip k piesni These Days
Hudobníci zo skupiny Take That zverejnili klip k piesni These Days. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) – Britská skupina Take That zverejnila videoklip k piesni These Days. V novinke je možné vidieť spevákov, ako spolu ležia v posteli, cvičia, tancujú alebo sú v salóne krásy.

Na skladaní piesne These Days pracovali všetci súčasní členovia formácie Gary Barlow, Mark Owen a Howard Donald, o produkciu sa postaral Greg Kurstin. Skladba je zároveň prvým singlom z očakávaného albumu III, ktorý trio plánuje vydať 1. decembra.

Novinka ponúkne dvanásť skladieb, deluxe edícia bude o tri piesne bohatšia. Fanúšikovia a fanúšičky sa môžu tešiť aj na Super Deluxe Box, ktorý ponúkne 15 skladieb a rôzne bonusy.

Video: Take That – These Days
Take That

vznikli v roku 1990 ako päťčlenná skupina v zložení Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald, Jason Orange a Robbie Williams. Do odchodu Williamsa v roku 1995 vydali albumy Take That And Party (1992), Everything Changes (1993) a Nobody Else (1995).

Rok po Williamsovom odchode ohlásili zvyšní štyria členovia ukončenie činnosti skupiny. Bez neho sa vrátili na scénu v roku 2005, pričom v novembri 2006 ponúkli nahrávku Beautiful World, po ktorej nasledovala ďalšia s názvom The Circus (2008).

V roku 2010 sa k štvorici pridal aj pôvodný piaty člen a spoločne nahrali zatiaľ poslednú štúdiovku Progress (2010). Williams skupinu opäť opustil v roku 2012 a o odchode Jasona Orangea informovali v septembri 2014.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gary BarlowMark OwenRobbie Williams