Taliansky kriminálnik nezabudol na expriateľku Anne Hathaway

Americká herečka Anne Hathaway
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 22. júna (WEBNOVINY) – Taliansky podnikateľ Raffaello Follieri, ktorého len nedávno prepustili z väzenia na slobodu, prehovoril o vzťahu s herečkou Anne Hathaway.

V americkom štáte Pensylvánia si od roku 2008 odpykával trest za podvody, pranie špinavých peňazí a podieľanie sa na organizovanom zločine.

Follieri a Hathaway spolu chodili štyri roky a rozišli sa len niekoľko dní pred tým, ako sa kauza prevalila. Podľa dostupných informácií herečka o ničom nevedela a celú situáciu prirovnala k pocitu, akoby niekto strhol koberec, na ktorom stála.

Tridsaťtriročný Follieri považuje svoju kriminálnu minulosť za obrovskú chybu. Keď sa dostal za mreže, myslel si, že jeho život sa skončil.

No naučil som sa, ako prežiť a sústredil som sa na to, aby som zvládol každý ďalší deň,“ povedal v rozhovore pre magazín People, ktorý sa uskutočnil v hlavnom meste jeho rodného Talianska.

Rozprával aj o svojej expriateľke Anne Hathaway. „Veľmi som ju miloval,“ uviedol. Priznal tiež, že sa spolu ešte ako pár často rozprávali o manželstve a že si ju plánoval vziať za manželku.

Aj preto všetko, čo sa stalo, veľmi ľutuje. „Nie som svätec. Ale nie som ani diabol,“ uzavrel Follieri. Hathaway je v súčasnosti zasnúbená s hercom Adamom Shulmanom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anne Hathaway